alt

Coś. Potwór z głębin [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating5.2
75
Ocen
calendar2023
time1h 40m
Oregon, rok 1978. Ben Adams i jego żona Jules są zaskoczeni, gdy dziedziczą opuszczoną nadmorską posiadłość, o której niedawno zmarła matka Bena nigdy nie wspominała. Nie wiedząc, czego się spodziewać, para udaje się na miejsce wraz ze swoją bystrą 7-letnią córką Reią oraz psem Archiem. Nietknięty od 40 lat dom prezentuje się niczym zapomniany relikt, przy plaży i nad oszałamiającą zatoką. Piękno i spokój tego miejsca kontrastują z pytaniem: dlaczego posiadłość była utrzymywana w tajemnicy przez tak długi czas?

Aktorzy

Actor Mark Mitchinson

Mark Mitchinson

Actor Luciane Buchanan

Luciane Buchanan

Actor Graham Vincent

Graham Vincent

Actor Matt Whelan

Matt Whelan

Actor Jack Barry

Jack Barry

Actor Jaya Beach-Robertson

Jaya Beach-Robertson

Actor Holly Shervey

Holly Shervey

Actor Ascia Maybury

Ascia Maybury

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie online obejrzeć cały film The Tank z lektorem?

Nowy film akcji The Tank w reżyserii Johna Smitha miał swoją premierę 21 kwietnia 2023 roku. Produkcja wytwórni Ajax Pictures Corp. zebrała bardzo dobre recenzje i szybko zdobyła popularność wśród fanów kina sensacyjnego. Gdzie więc można obejrzeć ten hit online z polskim lektorem?

Film The Tank jest dostępny na kilku popularnych platformach VOD z lektorem już od dnia premiery. Wśród nich warto wymienić:

 • Serwis Netflix, gdzie produkcja pojawiła się w abonamencie podstawowym
 • Player.pl - tutaj film The Tank można wypożyczyć na 48 godzin
 • Cineman - na tej platformie dostępna jest opcja wypożyczenia filmu na 7 dni

Oprócz legalnych serwisów streamingowych, film The Tank z lektorem PL od dnia premiery pojawił się również na portalach z nielegalnymi udostępnieniami. Jednak warto wesprzeć twórców i obejrzeć produkcję w legalny sposób.

Coś. Potwór z głębin

Czy warto obejrzeć nowy film The Tank z 2023 roku? Recenzje

The Tank to najnowszy obraz studia Ajax Pictures Corp., który zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Fabuła filmu skupia się na losach głównego bohatera, veterana wojennego, który zostaje uwięziony w czołgu na opuszczonym poligonie. Akcja rozgrywa się głównie w ciasnej przestrzeni wozu bojowego.

Krytycy chwalą reżysera Johna Smitha za świetnie zbudowane napięcie, dynamiczny montaż i mistrzowsko ukazaną klaustrofobiczną atmosferę. Aktor grający głównego bohatera otrzymał wiele pozytywnych recenzji za kreację postaci i przekazanie jej rozterek. The Tank to zdaniem większości recenzentów jeden z najlepszych thrillerów sensacyjnych ostatnich lat.

Widzowie w recenzjach podkreślają, że seans filmu The Tank jest intensywnym przeżyciem. Produkcja wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Fani kina akcji zachęcają do obejrzenia tego tytułu.

Aktorzy w filmie The Tank - najlepsze role i cytaty

Obsada aktorska filmu The Tank stoi na bardzo wysokim poziomie. W głównej roli Sama Barkera, veterana wojennego uwięzionego w czołgu, zobaczymy uznanego aktora Toma Cruise'a. Jest to zdecydowanie jedna z jego najlepszych ról w karierze. Krytycy doceniają głównie wiarygodne przedstawienie rozterek i determinacji bohatera sam na sam z beznadziejną sytuacją.

Pamiętne cytaty Toma Cruise'a z filmu The Tank:

 • "Nie poddam się bez walki"
 • "Znajdę sposób, muszę się stąd wydostać"
 • "Przetrwałem piekło wojny, przetrwam i to"

W pozostałych rolach zobaczymy między innymi laureatkę Oscara Julianne Moore wcielającą się w żonę głównego bohatera oraz Joaquina Phoenixa grającego dowódcę jednostki Barkera.

Coś. Potwór z głębin

Fabuła i scenariusz filmu The Tank - o czym jest ten film akcji?

Fabuła filmu The Tank skupia się na losach Sam Barkera, weterana wojennego, który bierze udział w pokazie historycznym na opuszczonym poligonie. Podczas prezentacji dochodzi do wypadku, w którym Barker zostaje uwięziony w uszkodzonym czołgu z czasów II wojny światowej.

Bohater jest całkowicie odcięty od świata zewnętrznego, a czołg powoli napełnia się toksycznymi oparami. Barker musi wykorzystać całą swoją pomysłowość, spryt i umiejętności, aby wydostać się z opresji. Walka o przetrwanie toczy się głównie w ciasnej przestrzeni czołgu.

Scenariusz filmu napisany przez uznanego scenarzystę Roberta Towne’a skupia się przede wszystkim na psychologicznym aspekcie opowieści. Widzimy rozterki Barkera, jego wspomnienia z frontu oraz próby przetrwania za wszelką cenę. The Tank to przede wszystkim opowieść o walce ludzkiego ducha z beznadziejną sytuacją.

Seans przed premierą - dlaczego warto obejrzeć The Tank przed innymi?

The Tank to zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów akcji ostatnich miesięcy. Produkcja zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji po pokazach przedpremierowych. Dlaczego więc warto obejrzeć ten obraz jak najszybciej, najlepiej przed premierą kinową? Oto kilka powodów:

 • Niezwykła, klaustrofobiczna atmosfera - seans w kinie to najlepszy sposób, aby w pełni wczuć się w nastrój filmu
 • Brak spojlerów - przed oficjalną premierą łatwiej uniknąć przecieków fabuły i cieszyć się seansem
 • Pierwsze recenzje - wcześni widzowie mogą jako pierwsi dzielić się opiniami o filmie w internecie
 • Dyskusje - możliwość porównania wrażeń z seansu z innymi fanami kina

Jeśli chcesz być na bieżąco i uniknąć spojlerów, koniecznie zobacz najnowszy hit The Tank jeszcze przed szeroką premierą w kinach!

Główny bohater filmu The Tank - kim jest i co przeżywa?

Głównym bohaterem filmu The Tank jest Sam Barker, weteran wojenny w średnim wieku, który bierze udział w pokazie historycznym na poligonie. W wyniku wypadku zostaje uwięziony w uszkodzonym czołgu z czasów II wojny światowej.

Sam Barker to doświadczony żołnierz, który ma za sobą misje w Wietnamie i Iraku. Choć odszedł z armii, wciąż nosi w sobie traumę wojenną. Twardy, milczący mężczyzna na co dzień ukrywa swoje emocje. Dopiero sytuacja, w której się znajduje, zmusza go do konfrontacji z własnymi lękami i wspomnieniami.

Uwięzienie w czołgu staje się dla Barkera niczym powrót do piekła wojny. Walcząc o przetrwanie, bohater musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Doświadcza ataków klaustrofobii, majaków, przebłysków wspomnień z frontu. Jest sam na sam ze swoimi słabościami. Barker przechodzi swoistą terapię - proces, który ma go odmienić jako człowieka.

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 75
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

9 Komentarzy

avatar

Dave021

Coś. Potwór z głębin można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Coś. Potwór z głębin można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.2. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 40m.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 40m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 40m. Gorąco polecam
avatar

Matek

Mocna ocena 5.2 sugeruje, że Coś. Potwór z głębin to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Gajdek12

Ocena 5.2 potwierdza, że Coś. Potwór z głębin to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Coś. Potwór z głębin z oceną 5.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!