alt

Czarny Demon [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating6.1
586
Ocen
calendar2023
time1h 41m
Paul Sturges (Josh Lucas) wraz z rodziną wyjechali do Meksyku. Nie sprzyja im jednak szczęście, ponieważ zostają uwięzieni na rozpadającej się platformie wiertniczej, a w głębinach czyha zagrożenie ze strony rekina megalodona. Wszyscy chcą bezpiecznie dotrzeć na brzeg, ale są pod ciągłym atakiem, a groźne stworzenie nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje terytorium.

Aktorzy

Actor Josh Lucas

Josh Lucas

Actor Fernanda Urrejola

Fernanda Urrejola

Actor Jorge A. Jimenez

Jorge A. Jimenez

Actor Venus Ariel

Venus Ariel

Actor Héctor Jiménez

Héctor Jiménez

Actor Raúl Méndez

Raúl Méndez

Actor Omar Chaparro

Omar Chaparro

Actor Julio Cedillo

Julio Cedillo

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Serial "Czarny Demon" to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Produkcja ta wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko wśród fanów gatunku fantasy, ale także szerokiej publiczności. Nic dziwnego, że już od dawna trwają gorące dyskusje na temat fabuły, obsady aktorskiej oraz ogólnej jakości serialu.

Geneza i fabuła serialu "Czarny Demon"

Serial powstał na podstawie popularnej serii książek o tym samym tytule, napisanych przez znanego polskiego pisarza. Akcja osadzona jest w realiach mrocznego, średniowiecznego świata, w którym magia i demony są na porządku dziennym. Głównym bohaterem jest tytułowy Czarny Demon - tajemnicza postać obdarzona mocami ciemności. Początkowo jawi się jako złoczyńca, stopniowo jednak poznajemy jego dramatyczną historię i motywy działania. W produkcji nie brakuje zwrotów akcji, wątków miłosnych i dramatycznych wydarzeń. Twórcy serialu zadbali o to, by fabuła była niebanalna i wciągająca od pierwszego odcinka.

Główni bohaterowie i obsada serialu

W rolę tytułowego Czarnego Demona wcielił się znakomity aktor, który już wcześniej udowodnił swój talent kreując złożone, mroczne postacie. Jego kreacja zapowiada się niezwykle interesująco. Poza nim w obsadzie znaleźli się również uznani aktorzy, wcielający się w role pozostałych, barwnych bohaterów. Widzowie docenią z pewnością grę całej plejady znakomitych polskich aktorów.

Ogólna ocena i opinie krytyków o serialu "Czarny Demon"

Choć serial nie miał jeszcze premiery, to na podstawie dotychczasowych zwiastunów i materiałów promocyjnych można wnioskować, że produkcja prezentuje bardzo wysoki poziom. Krytycy chwalą przede wszystkim świetnie napisany, wciągający scenariusz, który wiernie oddaje klimat książkowego pierwowzoru. Pozytywne opinie zebrała także realizacja serialu - zdjęcia, efekty specjalne oraz charakteryzacja. W porównaniu z innymi polskimi serialami fantasy, produkcja ta zapowiada się na naprawdę wybitną pod każdym względem.

Popularność i odbiór serialu "Czarny Demon" w Polsce

Już na długo przed premierą serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. O serialu dyskutowano w mediach społecznościowych, a zwiastuny wyświetlono miliony razy. Wszystko wskazuje na to, że po premierze produkcja zdobędzie także bardzo wysoką oglądalność i pozytywne recenzje. Serial ma duże szanse, aby na trwale wpisać się do kanonu polskich produkcji fantasy i zdobyć rzesze fanów. Jeśli jesteś miłośnikiem tego gatunku, z pewnością nie możesz przegapić premiery "Czarnego Demona". Serialowa adaptacja kultowych książek zapowiada się naprawdę obiecująco i z pewnością dostarczy wielu emocji!

10 Podobnych Filmów:

  1. Puchatek: Krew i miód 2
  2. Skal - Fight for Survival
  3. Weekend Warriors
  4. Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One
  5. Piła X
  6. Łowca Głów
  7. Bez litości 3. Ostatni rozdział
  8. Dobry piesek!
  9. Niezniszczalni 4
  10. Palido: W imię zemsty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 586
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

9 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Mucho Mas Media
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Czarny Demon można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Czarny Demon Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

LukiAnon

Czarny Demon to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 41m .
avatar

dx87

Film Czarny Demon to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 41m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 41m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 41m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.1. Warto poświęcić czas na obejrzenie Czarny Demon.
avatar

EdiHejka

Czarny Demon ze średnią ocen 6.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.