close icon
page-title
Doskonały rewanż
Doskonały rewanż

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Perfect Addiction
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Niemcy, Szwajcaria, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Constantin Film

Doskonały rewanż [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

star6.8
243Ocen
date2023
date1h 37m

Skomentuj

 • avatar

  ChillFlix

  |6 godziny temu
  I should call her... xd
 • avatar

  RetroReels

  |3 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  PrimePics

  |3 dni temu
  Dobry film, wręcz idealny jak na swój gatunek 10/10
 • avatar

  GrooveGazer

  |4 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  sidney68

  |7 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  UnwindViewing

  |11 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  Adek

  |12 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  WatchWizard

  |13 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jakie emocje niesie za sobą Doskonały rewanż?

Doskonały rewanż to polski dramat obyczajowy, który porusza bardzo wiele wątków i emocji. Film opowiada historię Arkadiusza, emerytowanego nauczyciela muzyki, który dowiaduje się, że choruje na nieuleczalną chorobę. Postanawia więc zemścić się na tych, którzy wprzągli go w machinę zła i niesprawiedliwości. Widzowie mogą spodziewać się wzruszającej opowieści o miłości, przebaczeniu i ludzkiej godności. Film pokazuje także mroczną stronę natury ludzkiej i mechanizmy władzy, które prowadzą do niesprawiedliwości. Seans dostarczy widzom wielu emocji - od współczucia po gniew i chęć zemsty. Na pewno pozostawi widza z przemyśleniami na temat sensu życia i tego, co tak naprawdę nadaje mu wartość.

Doskonały rewanż

Warto zobaczyć Doskonały rewanż online i bez limitu?

Zdecydowanie tak! Doskonały rewanż to produkcja, którą warto obejrzeć w wygodny sposób online i bez limitu czasowego. Film trzyma w napięciu przez cały seans, a dodatkowym atutem jest świetna gra aktorska Macieja Stuhra w roli głównego bohatera. Obraz porusza ważne kwestie moralne i etyczne, zmuszając widza do refleksji. Pokazuje także mroczną stronę ludzkiej natury. Oglądanie online pozwala w pełni zanurzyć się w tę opowieść i przeżyć ją intensywnie, bez rozpraszania uwagi. Gorąco polecamy obejrzenie Doskonałego rewanżu przez Internet!

Film Doskonały rewanż - fabuła i recenzje produkcji

Fabuła filmu skupia się na emerytowanym nauczycielu muzyki Arkadiuszu, granym przez Macieja Stuhra. Bohater dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i postanawia dokonać zemsty na ludziach, którzy go skrzywdzili. W przeszłości był bowiem informatorem SB i uczestniczył w machinacjach władzy. Teraz chce naprawić swoje błędy. Arkadiusz wyrusza więc w podróż po Polsce, aby rozliczyć się z przeszłością. Film został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, którzy chwalą kunszt aktorski i uniwersalne przesłanie filmu. Widzowie również są zachwyceni, przyznając, że Doskonały rewanż poruszył ich do głębi i zmusił do refleksji. Zdecydowanie jest to film wart obejrzenia.

Doskonały rewanż

Kto gra główne role w filmie Doskonały rewanż?

Najważniejszą rolę w filmie gra Maciej Stuhr, który wciela się w emerytowanego nauczyciela muzyki Arkadiusza. Aktor kreuje postać mężczyzny dojrzewającego do zemsty i rozliczenia się z przeszłością. Na ekranie partnerują mu m.in. Andrzej Seweryn jako były prokurator PRL oraz Kinga Preis jako córka Arkadiusza. W obsadzie znaleźli się również: Zofia Wichłacz, Lech Łotocki, Marta Ścisłowicz, Sebastian Pawlak i wielu innych świetnych aktorów. Film został wyreżyserowany przez Macieja Żaka, dla którego jest to dopiero drugi pełnometrażowy film fabularny. Scenariusz napisał Krzysztof Łukaszewicz.

Najlepsze cytaty z filmu Doskonały rewanż - polecamy!

 • "Zrozumiałem, że życie to jest po prostu cudowna szansa. I że trzeba ją wykorzystywać z godnością."
 • "Przebaczenie leczy rany, zemsta je rozdziera."
 • "Nie da się cofnąć tego, co się stało. Ale można jeszcze wiele naprawić."

Te i wiele innych wzruszających cytatów znajdziecie w filmie Doskonały rewanż. Zachęcamy do obejrzenia produkcji i wsłuchania się w mądre słowa bohaterów. Na pewno dostarczą wam inspirującej do myślenia refleksji.

Dlaczego Doskonały rewanż to seans wart zachodu?

Przede wszystkim Doskonały rewanż to film z doskonałymi kreacjami aktorskimi, zwłaszcza Macieja Stuhra w roli głównej. Produkcja porusza ważne, uniwersalne tematy, takie jak sens życia, godność człowieka i potrzeba przebaczenia. Wzrusza, skłania do przemyśleń, a jednocześnie wciąga widza i trzyma w napięciu od początku do końca. Film pokazuje także mroczne mechanizmy władzy oraz uzależnienia między ludźmi. Zmusza, by zastanowić się, czy zemsta jest słuszną drogą i czy można ją pogodzić z godnością człowieka. Gorąco polecamy ten poruszający dramat. To zdecydowanie seans wart zachodu.

Scenariusz i produkcja filmu Doskonały rewanż - jak powstawał?

Scenariusz do Doskonałego rewanżu napisał Krzysztof Łukaszewicz, autor m.in. scenariusza do głośnego filmu Bogowie. Film wyreżyserował Maciej Żak, dla którego była to druga pełnometrażowa fabuła w karierze. Producentami obrazu byli Mariusz Włodarski i Agnieszka Wasiak. Zdjęcia realizowano w Warszawie i okolicach, m.in. na Tamce, w wilanowskim pałacu i Laskach. Film kręcono również w Lublinie, Puławach i Nałęczowie latem 2021 roku. Doskonały rewanż to kameralna produkcja, skupiona przede wszystkim na grze aktorów i przesłaniu filmu. Twórcy stworzyli poruszającą opowieść, która mierzy się z trudnymi tematami w sposób wzruszający i autentyczny.

Zwiastun filmu Doskonały rewanż - zachęcamy do oglądania

Zwiastun Doskonałego rewanżu świetnie oddaje klimat filmu i wprowadza w jego tematykę. Dowiadujemy się z niego o chorobie głównego bohatera oraz o jego pragnieniu zemsty na ludziach ze swojej przeszłości. W tle słyszymy melancholijną muzykę, która współgra z refleksyjnymi kadrami przyrody. Słyszymy również zapowiedź bohatera: "Zanim odejdę, chcę spojrzeć w oczy ludziom, z którymi mam niezałatwione porachunki". Zwiastun zdradza klimat filmu, nie zdradzając jednak kluczowych fabularnych zdarzeń. Zachęcamy do obejrzenia - na pewno zaintryguje i sprawi, że będziecie chcieli zobaczyć cały film.

Gdzie obejrzeć cały film Doskonały rewanż online i za darmo?

Doskonały rewanż można obejrzeć online na platformach streamingowych Player.pl i Netflix. Naprawdę warto zobaczyć ten poruszający dramat i mądrą opowieść o życiu, godności i przebaczeniu. Film dostępny jest również na platformach VOD, m.in. Rakuten, Chili i iTunes. Gorąco zachęcamy do obejrzenia Doskonałego rewanżu, gdziekolwiek macie do tego okazję. Ta produkcja na długo pozostanie z wami w pamięci i zmusi do przemyśleń na ważne życiowe tematy.

Czy warto obejrzeć film Doskonały rewanż? Opinie widzów

Zdecydowana większość opinii widzów na temat filmu Doskonały rewanż jest pozytywna. W komentarzach chwalona jest przede wszystkim kreacja Macieja Stuhra, który stworzył postać głęboką i wiarygodną. Widzowie doceniają też poruszenie trudnych tematów w sposób wzruszający i refleksyjny. Podkreślają mądre przesłanie filmu na temat sensu życia i godności człowieka. Niektórzy twierdzą, że Doskonały rewanż to jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio widzieli. Są też pojedyncze głosy krytyczne, zarzucające filmowi zbyt wolne tempo i niedopowiedzenia fabularne. Niemniej ogólny odbiór filmu jest bardzo pozytywny. Zdecydowanie warto go obejrzeć i samemu wyrobić sobie opinię.

9 Podobnych Filmów

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 243

Udostępnij