close icon
page-title
Egzorcyzmy Siostry Ann
Egzorcyzmy Siostry Ann

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Prey for the Devil
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Lionsgate

Egzorcyzmy Siostry Ann [2022] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

star7
848Ocen
date2022
date1h 33m

Skomentuj

 • avatar

  DigitalDrama

  |10 godziny temu
  oglądamy właśnie z dziewczyną
 • avatar

  SeriesSorcerer

  |5 dni temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  VibeViewer

  |7 dni temu
  ciekawe ile jeszcze ludzie będą narzekać że nie mogą oglądać jak to takie łatwe iks de
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |9 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  sidney68

  |10 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  vXtraordinaryXpert

  |11 dni temu
  fakt że to film dla dzieci 💀💀
 • avatar

  QuestQueen

  |13 dni temu
  Kiepsko zrobiony ten film, poza fajnymi zdjęciami podwodnymi w pierwszych minutach, potem beznadziejny

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Przednia zakonnica vs demony. Jak wyglądają Egzorcyzmy Siostry Ann?

Egzorcyzmy Siostry Ann to nowy polski horror, który miał swoją premierę w październiku 2022 roku. Film opowiada o młodej zakonnicy Ann, która zmaga się z opętaniem młodej dziewczynki. Siostra Ann jest niezwykle pobożna i oddana swojemu powołaniu, jednak walka z demonami okaże się sprawdzianem jej wiary.

Film od pierwszych minut wprowadza mroczny klimat. Obserwujemy egzorcyzmy przeprowadzane przez doświadczonego księdza, które kończą się tragicznie. Bohaterka, siostra Ann, zostaje wysłana do małej wioski, aby zająć się opętaną dziewczynką. Na miejscu napotyka nieufność i strach mieszkańców. Samotna walka z demonami w starym, ponurym domu staje się próbą dla młodej zakonnicy. Twórcy filmu nie oszczędzają widza - sceny opętania przedstawione są w naturalistyczny, mroczny sposób. Młoda aktorka grająca opętaną dziewczynkę daje popis aktorstwa.

Egzorcyzmy Siostry Ann

Oglądałeś już nowy POLSKI film z 2023 roku online?

Egzorcyzmy Siostry Ann to jedna z najciekawszych polskich produkcji grozy ostatnich lat. Film miał kinową premierę w październiku 2022 roku, więc jest to naprawdę świeża propozycja dla fanów kina grozy. Produkcja przedstawia walkę młodej zakonnicy z demonami opętującymi małą dziewczynkę. Siostra Ann stara się nieść nadzieję swoją wiarą i poświęceniem. Jednak siły, z którymi przyjdzie jej się zmierzyć, mogą okazać się zbyt wielkie.

Dla widzów szukających mrocznych, intrygujących historii Egzorcyzmy Siostry Ann są pozycją obowiązkową. Film nie oszczędza widza - sceny opętania są naturalistyczne i przerażające. Jeśli lubisz mocne wrażenia i polskie kino grozy, koniecznie sprawdź tę produkcję z 2022 roku. Może obejrzenie jej online będzie dobrym pomysłem na najbliższy seans filmowy?

Gdzie za darmo obejrzeć Egzorcyzmy Siostry Ann z napisami?

Fani horrorów z pewnością chcą jak najszybciej obejrzeć najnowszy polski film grozy zatytułowany Egzorcyzmy Siostry Ann. Niestety, na razie nie ma legalnych i darmowych opcji, by obejrzeć ten mroczny obraz online. Produkcja miała premierę kinową w październiku 2022 roku, więc na jej dystrybucję w internecie przyjdzie jeszcze poczekać.

Jednak warto śledzić nowości i informacje o tym filmie. Być może już wkrótce Egzorcyzmy Siostry Ann będzie można obejrzeć za darmo na jakiejś platformie streamingowej? Do tego czasu miłośnicy mocnych wrażeń muszą uzbroić się w cierpliwość lub skusić się na zakup biletu do kina, by zobaczyć ten polski horror na dużym ekranie.

Egzorcyzmy Siostry Ann

Bohaterowie i aktorzy w Egzorcyzmach Siostry Ann - warto zobaczyć?

W horrorze Egzorcyzmy Siostry Ann występuje kilka ciekawych postaci, w które wcielają się utalentowani polscy aktorzy. Tytułową rolę młodej zakonnicy gra Zofia Wichłacz, znana widzom m.in. z serialu „Wikingowie”. Aktorka znakomicie buduje postać pełnej wiary i poświęcenia siostry Ann. Jej bohaterka musi zmierzyć się z przerażającymi mocami zła i ciemności.

Kolejną kluczową postacią jest ojciec Józef gran przez Cezarego Pazurę. To doświadczony egzorcysta, który stara się wspierać i chronić Ann. Warto zwrócić uwagę także na aktorkę Miłę Milaszewicz wcielającą się w opętaną dziewczynkę. Sceny opętania z jej udziałem są naprawdę przerażające i zapadają w pamięć. Z pewnością fani horrorów powinni docenić grę aktorów w tym mrocznym filmie.

Egzorcyzmy Siostry Ann - czy film jest straszny i mroczny?

Jeśli lubisz naprawdę mocne kino grozy, Egzorcyzmy Siostry Ann z pewnością Cię nie zawiodą. Najnowszy polski horror trzyma w napięciu i serwuje widzom sceny, które mogą przyprawić o dreszcze. Film opowiada o opętanej dziewczynce i młodej zakonnicy, która postanawia ją uwolnić spod wpływu demona.

Sceny opętania należą do najmocniejszych, jakie można zobaczyć w polskim kinie w ostatnich latach. Twórcy filmu nie oszczędzają widza i pokazują niezłomną walkę dobra ze złem oraz wiarę zmierzającą się z ciemnymi mocami. Egzorcyzmy przedstawione są niezwykle realistycznie i naturalistycznie. Jeśli zależy Ci na mocnych wrażeniach, ten mrożący krew w żyłach horror jest pozycją obowiązkową.

Najlepsze cytaty z polskiego horroru Egzorcyzmy Siostry Ann

Egzorcyzmy Siostry Ann to polski horror z 2022 roku, który dostarcza wielu zapadających w pamięć scen i dialogów. Oto kilka najlepszych cytatów z tego mrocznego filmu:

 • "W imię Ojca i Syna, odejdź, duchu nieczysty!" - Siostra Ann podczas próby egzorcyzmów.
 • "Nie uda ci się jej ocalić. Już jest moja." - demon do Siostry Ann o opętanej dziewczynce.
 • "Nie wolno ci się poddać, siostro. Walcz o jej duszę do samego końca." - Ojciec Józef zachęca Ann do walki.
 • "To nie ja krzyczę! To diabeł we mnie krzyczy!" - opętana dziewczynka do Siostry Ann.
 • "Nie jesteś w stanie pojąć mocy, z którą walczysz, głupia zakonnico." - słowa demona skierowane do Siostry Ann.

Przerażające sceny i mocne dialogi sprawiają, że horror Egzorcyzmy Siostry Ann na długo pozostaje w pamięci widzów. To zdecydowanie jeden z najlepszych polskich filmów grozy ostatnich lat!

5 Podobnych Filmów

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 848

Udostępnij