close icon
page-title
iNumber Number: Złoto Jozi
iNumber Number: Złoto Jozi

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: iNumber Number: Jozi Gold
 • Język oryginalny: Zulu
 • Kraj produkcji: Republika Południowej Afryki

iNumber Number: Złoto Jozi [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

star5.6
30Ocen
date2023
date1h 53m

Skomentuj

 • avatar

  WatchWizard

  |12 godziny temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  GrooveGazer

  |3 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  RetroReels

  |4 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  Adek

  |4 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  ChillFlix

  |6 dni temu
  I should call her... xd
 • avatar

  PrimePics

  |6 dni temu
  Dobry film, wręcz idealny jak na swój gatunek 10/10
 • avatar

  sidney68

  |9 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  UnwindViewing

  |11 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Serial „iNumber Number: Złoto Jozi” to jedna z najciekawszych pozycji, jakie ostatnio pojawiły się na ekranach. Ten południowoafrykański thriller sensacyjny wciąga widzów w mroczny świat przestępczości zorganizowanej i walki o władzę. Fabuła skupia się na losach agenta Chrise, który infiltruje zorganizowaną grupę przestępczą Hindusów, próbując zdobyć ich zaufanie. Im głębiej wchodzi w przestępcze struktury, tym bardziej pogrąża się w niebezpiecznej grze, stając przed trudnymi wyborami moralnymi. Serial porusza wiele wątków społecznych dotykających RPA, takich jak nierówności, przemoc i korupcja. Mocna, wciągająca fabuła łączy w sobie elementy thrillera, dramatu obyczajowego i sensacji. Świetnie zarysowane postacie i dynamiczna akcja sprawiają, że serial trudno się od niego oderwać.

Opis fabuły serialu „iNumber Number: Złoto Jozi”

Fabuła serialu skupia się wokół Chrise, utalentowanego młodego policjanta. Zostaje on wybrany do tajnej misji - ma zinfiltrować grupę Hindusów kierowaną przez bossa o imieniu Nie. Aby zdobyć zaufanie gangu, Chris bierze udział w nielegalnych interesach i stopniowo wspina się w hierarchii organizacji. Im głębiej się zanurza w przestępczym światku, tym bardziej zaciera się granica między prawem a bezprawiem. Chris musi podejmować coraz trudniejsze decyzje moralne i balansować między wiernością policji a lojalnością wobec gangu. Dynamiczna akcja serialu przenosi widzów w mroczne zaułki Johannesburga, gdzie rozgrywa się bezlitosna walka o pieniądze, władzę i prestiż.

Główni bohaterowie i obsada serialu

W rolę Chvisa wciela się charyzmatyczny Irshaad Ally, znany z takich produkcji jak Agent i Gandhi Blues. Jego kreacja wewnętrznie rozdartego policjanta, rozdartego między służbą a przestępczością, zachwyca. Obok niego świetnie gra Rasty-Lee Thloomee jako bezwzględna szefowa gangu Mimi. Na ekranie iskrzy między tą parą, co dodaje serialowi pikanterii i głębi. W obsadzie znaleźli się też tacy aktorzy jak Nicole Fortuin, Adrienne Pearce czy Mduduzi Mabaso. Aktorzy świetnie spisali się w swoich rolach, wnosząc wiele emocji i pasji.

Popularność i odbiór serialu "iNumber Number: Złoto Jozi"

Popularność w RPA i za granicą

„iNumber Number: Złoto Jozi” z miejsca podbił serca widzów w RPA, stając się najchętniej oglądanym serialem w kraju. Fani chwalą wciągającą, pełną zwrotów akcję fabuły i znakomitą grę aktorów. Produkcja zyskała też popularność poza granicami RPA, będąc emitowana m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Zdobyła uznanie krytyków na całym świecie za poruszanie problemów społecznych i ukazanie mrocznej strony południowoafrykańskich miast. Jej popularność rośnie z odcinka na odcinek.

Opinie krytyków

Serial spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków, którzy chwalą go za świetnie poprowadzoną intrygę, wciągającą akcję i mocny ładunek emocjonalny. Podkreślają też umiejętne balansowanie między gatunkami i poruszanie wątków społecznych. Recenzenci doceniają kreacje aktorskie, zwłaszcza duetu głównych bohaterów. „iNumber Number” zdobył prestiżowe nagrody na festiwalach w RPA i był nominowany do International Emmy Award. Zbiera entuzjastyczne recenzje jako jeden z najlepszych południowoafrykańskich seriali ostatnich lat.

Ciekawostki z planu serialu „iNumber Number: Złoto Jozi”

Praca nad charakteryzacją

Aktorzy musieli przejść intensywne przygotowania, by wcielić się w swoje role. Irshaad Ally przeszedł treningi sztuk walki i strzelania, by wiarygodnie zagrać policjanta. Charakteryzatorzy z kolei wykonali świetną robotę, zmieniając jego wygląd na potrzeby scen, gdy jest undercover w gangu. Również pozostałe postacie zyskały charakterystyczny, przestępczy look.

Lokacje zdjęciowe

Zdjęcia realizowano w autentycznych, mrocznych zaułkach Johannesburga, co dodaje serialowi realizmu. Widzowie mogą zobaczyć na ekranie prawdziwe slumsy i porzucone fabryki, w których rozgrywa się akcja. Te surowe, wiarygodne plenery wzmacniają klimat produkcji i angażują widza.

Najciekawsze sceny

W serialu nie brakuje zapierających dech w piersiach scen akcji - strzelaniny, pościgi samochodowe, walki wręcz. Jednocześnie niezwykle wciągające są dialogi i interakcje między bohaterami, zwłaszcza miraże Chvisa, ukazujące jego wewnętrzny konflikt. Sceny te są mistrzowsko zagrane i reżyserowane. Serial zachwyca również warstwą wizualną - świetnym operatorem, montażem i muzyką, które budują napięcie.

Podsumowując, „iNumber Number: Złoto Jozi” to produkcja obowiązkowa dla fanów seriali sensacyjnych i kryminałów. Wciąga widzów w przestępczy świat, nie szczędząc zwrotów akcji i momentów grozy. Jej atutami są świetna obsada, mocna fabuła i poruszanie problemów społecznych RPA. Serial trzyma w napięciu i dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie. Gorąco polecany!

6 Podobnych Filmów

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 30

Udostępnij