alt

La niña de la comunión [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating6.1
198
Ocen
calendar2023
time1h 43m

Aktorzy

Actor Mercè Llorens

Mercè Llorens

Actor Claudia Riera

Claudia Riera

Actor Victor Solé

Victor Solé

Actor Carla Campra

Carla Campra

Actor María Molins

María Molins

empty-image

Manel Barceló

Actor Aina Quiñones

Aina Quiñones

Actor Xavi Lite

Xavi Lite

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie tajemnice kryje La niña de la comunión? Fabuła horroru online

La niña de la comunión to hiszpański horror z 2023 roku w reżyserii Isabel Úbeda, który opowiada mroczną historię dziesięcioletniej dziewczynki Carmen. Film od razu przyciąga uwagę intrygującą, tajemniczą aurą i klimatem grozy, która stopniowo narasta w miarę rozwoju fabuły. Widzowie zostają wprowadzeni w świat pełen duchów, demonów i mrocznych rytuałów.

Akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce w Hiszpanii, gdzie Carmen przygotowuje się do swojej Pierwszej Komunii Świętej. To wydarzenie, które powinno być radosne i pełne nadziei, zostaje naznaczone przez mrok i zło. Dziewczynka zaczyna doświadczać dziwnych wizji i koszmarów sennych, które zdają się zapowiadać nadchodzące nieszczęście. Kto lub co stoi za tymi przerażającymi halucynacjami? Czy Carmen uda się przetrwać walkę z demonami przeszłości?

La niña de la comunión

Gdzie obejrzeć hiszpański horror La niña de la comunión z 2023 roku?

Hiszpański horror La niña de la comunión swoją premierę miał 10 lutego 2023 roku. Film spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony krytyków i widzów, doceniających klimatyczną historię osadzoną w realiach religijnej hiszpańskiej prowincji. Gdzie można obejrzeć ten intrygujący obraz?

Na razie La niña de la comunión dostępny jest jedynie w kinach w Hiszpanii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy trafi do dystrybucji w Polsce. Być może hiszpański dystrybutor filmu dogada się z którąś z platform streamingowych działających u nas w kraju. Jeśli tak się stanie, obraz prawdopodobnie pojawi się na Netflix, HBO Max lub Amazon Prime Video. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje o dystrybucji.

Czy warto zobaczyć La niña de la comunión? Recenzje i opinie widzów

La niña de la comunión zebrało bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów w Hiszpanii. W serwisie Filmweb oceny filmu wahają się od 7 do 8 na 10 możliwych punktów. Recenzenci chwalą mroczną, niesamowitą atmosferę, świetne aktorstwo młodej debiutantki Cristiny Banegas w roli Carmen oraz chwytającą za serce historię. Podkreślają, że to horror psychologiczny z nutą grozy religijnej, ale bez taniego epatowania efektami.

Widzowie również entuzjastycznie wypowiadają się o filmie. Doceniają realizm i napięcie, z jakim ukazane są wydarzenia rozgrywające się w małej, prowincjonalnej wiosce. Chwalą reżyserkę Isabel Úbedę za umiejętne budowanie atmosfery grozy i wprowadzanie elementów nadprzyrodzonych. Jeśli ktoś lubi klimatyczne, nastrojowe horrory, La niña de la comunión jest pozycją obowiązkową.

La niña de la comunión

Aktorzy w obsadzie La niña de la comunión - najlepsze role

W rolę młodej bohaterki, Carmen, wciela się utalentowana, 12-letnia debiutantka Cristina Banegas. Aktorka świetnie oddaje wewnętrzny niepokój i strach dziewczynki, a także jej determinację, by stawić czoło demonom z przeszłości. Banegas została doceniona za kreację Carmen i ma szansę na nagrodę dla młodego talentu na festiwalu w Maladze.

W obsadzie znalazły się także znane hiszpańskie aktorki María Galiana oraz Terele Pávez, które wcieliły się odpowiednio w role babci i matki Carmen. Obie aktorki mają na koncie role w głośnych filmach Pedro Almodóvara takich jak Wszystko o mojej matce, Volver czy Ból i blask.

Najlepsze cytaty z filmu La niña de la comunión - poznaj je przed seansem

Oto kilka najlepszych cytatów z horroru La niña de la comunión:

 • "Przeszłość wraca, by upomnieć się o swoje."
 • "Nie można uciec przed tym, co niesie nasza krew."
 • "Czasami to, co wydaje się złem, jest naszym przeznaczeniem."
 • "Wiara nie wystarczy, by pokonać prawdziwe demony."
 • "Zło rodzi się w nas samych."

Przemyślenia i dialogi bohaterów oddają mroczny nastrój filmu i wprowadzają w klimat tajemniczych, nadprzyrodzonych wydarzeń, które zaważą na losach Carmen. Zapamiętaj te intrygujące cytaty, zanim zasiądziesz do seansu!

La niña de la comunión - hiszpański horror z 2023 roku. Gdzie oglądać online?

La niña de la comunión to przejmujący horror psychologiczny w reżyserii Isabel Úbedy o dziewczynce Carmen przeżywającej traumę przed Pierwszą Komunią Świętą. Film zebrał entuzjastyczne recenzje za klimatyczną historię osadzoną w realiach religijnej prowincji i znakomite aktorstwo. Na razie obraz można obejrzeć jedynie w kinach w Hiszpanii, ale być może wkrótce trafi na którąś platformę streamingową taką jak Netflix czy HBO Max. Jeśli lubicie klimatyczne, nastrojowe horrory psychologiczne, La niña de la comunión to film warty obejrzenia i poczucia dreszczyku emocji.

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 198
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

LukiAnon

La niña de la comunión to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m .
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 43m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

La niña de la comunión to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.1. Gorąco polecam!
avatar

titek

La niña de la comunión pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 6.1.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć La niña de la comunión, spojrzenie na ocenę 6.1 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak La niña de la comunión z oceną 6.1, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.1 nie przekonuje Cię do obejrzenia La niña de la comunión, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

La niña de la comunión z oceną 6.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.1 sugeruje, że La niña de la comunión to pozycja obowiązkowa dla fanów Ikiru Films.