alt

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera [2021] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating8.2
9 583
Ocen
calendar2021
time4h 02m
W filmie "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" Bruce Wayne, chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince, by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash, byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Aktorzy

Actor Jason Momoa

Jason Momoa

Actor Diane Lane

Diane Lane

Actor Henry Cavill

Henry Cavill

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Carla Gugino

Carla Gugino

Actor Kevin Costner

Kevin Costner

Actor Russell Crowe

Russell Crowe

Actor Amy Adams

Amy Adams

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jak obejrzeć film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera online po polsku bez limitów?

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2021 roku. Wielu fanów produkcji DC nie mogło doczekać się premierowego seansu tej superprodukcji w reżyserii Zacka Snydera. Film ten to odświeżona wersja Ligi Sprawiedliwości z 2017 roku, tym razem zrealizowana zgodnie z pierwotną wizją reżysera. Gdzie więc można obejrzeć Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera online po polsku i bez limitów?

Film dostępny jest na platformie HBO MAX, jednak aby mieć do niego dostęp w Polsce, trzeba wykupić VPN. Dzięki niemu można uzyskać wirtualny dostęp do amerykańskiej biblioteki HBO MAX i obejrzeć produkcję z polskim dubbingiem oraz napisami. Koreańskie i chińskie serwisy streamingowe również udostępniły film z polską ścieżką dźwiękową, więc korzystając z VPN można obejrzeć go tam legalnie i bez limitów.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Fabuła Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera - o czym jest ten film?

Fabuła Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera koncentruje się wokół tytułowej drużyny superbohaterów, którzy łączą siły, by powstrzymać potężne zło zagrażające całej ludzkości. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach zBatmana v Supermana. Świat opłakuje śmierć Supermana, a ludzkość staje przed nowym niebezpieczeństwem.

Mroczny władca Apokolips, DeSaad, wysyła na Ziemię demonicznego tytana Steppenwolfa, by ten odnalazł trzy Mother Boxesy - starożytne kostki, które mają moc deformować rzeczywistość. Batman i Wonder Woman postanawiają zwerbować zespół herosów, by pokrzyżować plany Steppewolfa. Do Ligi Sprawiedliwości dołączają Aquaman, Cyborg i Flash. Czy drużynie uda się powstrzymać najeźdźcę z kosmosu?

Aktorzy występujący w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera - obsada i role

W rolach głównych w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera wystąpili:

 • Ben Affleck jako Batman / Bruce Wayne
 • Henry Cavill jako Superman / Clark Kent
 • Gal Gadot jako Wonder Woman / Diana Prince
 • Ezra Miller jako Flash / Barry Allen
 • Jason Momoa jako Aquaman / Arthur Curry
 • Ray Fisher jako Cyborg / Victor Stone
 • Pozostałe gwiazdy obsady to m.in. Amy Adams jako Lois Lane, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent oraz J.K. Simmons jako komisarz Gordon. Film zapewnia więc prawdziwy festiwal gwiazd i okazję do zobaczenia ulubionych aktorów w kultowych rolach superbohaterów DC.

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

  Czy warto obejrzeć Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera? Recenzje i opinie

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zebrała bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów. W serwisie Rotten Tomatoes ma aż 71% pozytywnych ocen, a w rankingu IMDb notę 8,1/10. Krytycy chwalą przede wszystkim mroczny, dojrzały klimat produkcji, znacznie różniący się od wersji z 2017 roku.

  W opinii wielu miłośników DC wreszcie dostali film, na jaki zasługiwali - efektowny, dynamiczny i wierny duchem komiksów. 4-godzinny seans mija błyskawicznie, a efekty specjalne, ścieżka dźwiękowa oraz chemia aktorów na ekranie zachwycają. Jeśli kochasz filmy o superbohaterach, seans Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera to obowiązkowy punkt programu.

  Bohaterowie Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera - kim są i co ich łączy?

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera łączy na ekranie największych bohaterów DC Comics. Są to postacie o różnych umiejętnościach i osobowościach, ale wspólnym mianownikiem jest chęć obrony ludzkości przed złem.

  Mamy tutaj Batmana jako mściciela z Gotham, Wonder Woman - amazońską wojowniczkę, Aquamana władającego oceanami, błyskawicznego Flasha i Cyborga - człowieka zintegrowanego z technologią. Co ich łączy? Heroizm, altruizm i gotowość do poświęceń dla dobra innych. Razem tworzą drużynę marzeń.

  Dlaczego Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to film, który warto obejrzeć?

  Po pierwsze, to jedyna okazja zobaczyć w pełni autorską wizję Zacka Snydera dla uniwersum DC. Reżyser realizuje swoją artystyczną wizję bez kompromisów i ograniczeń. Po drugie, to po prostu świetne kino rozrywkowe z niesamowitymi efektami, dynamiczną akcją i charyzmatycznymi bohaterami.

  Po trzecie wreszcie, to szansa spędzić ponad 4 godziny w towarzystwie ulubionych postaci z komiksów. Jeśli kochasz Batmana, Wonder Woman i spółkę, ten film jest obowiązkowy. Podsumowując, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to pozycja, którą każdy fan superbohaterów i dobrego kina powinien zobaczyć.

  10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  Ocena: 9 Liczba głosów: 9583
  Udostępnij serial
  Robert Kwiatkowski

  Robert Kwiatkowski

  Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

  9 Komentarzy

  avatar

  Mailosz

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
  avatar

  Madziaifilmy

  Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Warner Bros. Pictures
  avatar

  Dave021

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
  avatar

  sidney68

  Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
  avatar

  titek

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 8.2.
  avatar

  Matek

  Mocna ocena 8.2 sugeruje, że Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
  avatar

  Vodek

  Z oceną na poziomie 8.2, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
  avatar

  CwanFil12

  Z taką oceną jak 8.2, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
  avatar

  EdiHejka

  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera ze średnią ocen 8.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.