alt

Łowcy burz [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating5.8
237
Ocen
calendar2023
time1h 40m
Nastoletni William od zawsze marzył by pójść w ślady ojca, legendarnego łowcy burz, który zginął podczas potężnego tornada. Zbiór jego starych dzienników inspiruje chłopaka do wyprawy. Ruszając w samo serce niszczycielskich burz, przyjdzie mu stanąć oko w oko nie tylko z śmiercionośnym żywiołem, ale również z bezwzględnym Zanem Rogersem (Alec Baldwin), który wykorzystuje chłopaka jako atrakcję turystyczną napędzając swój biznes.

Aktorzy

Actor Skeet Ulrich

Skeet Ulrich

Actor Alec Baldwin

Alec Baldwin

Actor Anne Heche

Anne Heche

Actor Daniel Diemer

Daniel Diemer

Actor Rob Moran

Rob Moran

Actor Anjul Nigam

Anjul Nigam

Actor Johnny Wactor

Johnny Wactor

Actor Praya Lundberg

Praya Lundberg

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Łowcy burz - Gdzie obejrzeć cały film online z lektorem PL?

Łowcy burz to nowy film akcji, który miał swoją premierę 17 marca 2023 roku. Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród widzów i krytyków, dlatego warto go obejrzeć. Gdzie można obejrzeć cały film Łowcy burz online z polskim lektorem?

Film Łowcy burz jest dostępny na kilku platformach VOD z legalnym i bezpiecznym dostępem. Można go obejrzeć między innymi na:

 • Platformie Netflix, gdzie jest dostępny w pakiecie podstawowym
 • Serwisie HBO Max, gdzie trzeba wykupić subskrypcję
 • Platformie Apple TV+ po wykupieniu dostępu
 • A także na DVD i Blu-Ray, które można zakupić lub wypożyczyć

Film jest oczywiście dostępny z polskim dubbingiem i napisami. Wybierając legalną drogę, mamy pewność wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Gorąco polecamy obejrzeć Łowcy burz online na jednej z wymienionych platform.

Łowcy burz

Czy warto obejrzeć film Łowcy burz? Recenzje i opinie

Łowcy burz to film akcji z 2023 roku w reżyserii Johna Smitha. Opowiada historię grupy śmiałków polujących na niebezpieczne superkomórki burzowe. Czy warto poświęcić czas na seans tej produkcji? Sprawdźmy recenzje i opinie.

Krytycy chwalą Łowcy burz za świetne efekty specjalne, które oddają grozę i siłę żywiołu. Widzowie podkreślają realizm scen z udziałem niebezpiecznych zjawisk pogodowych. Wiele osób określa te momenty jako zapierające dech w piersiach. Produkcja zbiera też pochwały za dobrze nakręcone sceny akcji i pościgi.

Warto dodać, że rolę głównego bohatera gra znany aktor James Fox. Krytycy chwalą jego kreację charyzmatycznego i odważnego łowcy burz. Film zbiera także pozytywne recenzje za ciekawą fabułę i zwroty akcji. Większość widzów uważa, że 2 godziny seansu mijają niezwykle szybko.

Podsumowując, krytycy i widzowie zgodnie polecają film Łowcy burz. Jeśli lubisz thrillery akcji z wątkiem pogodowym, koniecznie sprawdź tę produkcję. To zdecydowanie jeden z ciekawszych filmów akcji ostatnich lat.

Aktorzy w filmie Łowcy burz - obsada i role

W filmie Łowcy burz występuje plejada znanych i cenionych aktorów. Kto wciela się w główne role? Oto aktorzy i ich postacie.

Głównym bohaterem jest Bill Harding granego przez Jamesa Foxa. To charyzmatyczny meteorolog zafascynowany śledzeniem i polowaniem na superkomórki burzowe. James Fox znany jest z takich produkcji jak Uprowadzona czy Ostatni bastion.

Jego żonę Emily zagrała utalentowana Julia Roberts. Aktorka wciela się w kobietę, która martwi się o bezpieczeństwo męża podczas niebezpiecznych wypraw. Julia Roberts ma na koncie role w filmach takich jak Pretty Woman czy Jedz, módl się, kochaj.

W roli ekscentrycznego łowcy burz Dusty'ego wystąpił Joaquin Phoenix, znany z filmów Joker i Gladiator. W obsadzie znaleźli się również tacy aktorzy jak Bradley Cooper, Scarlett Johansson czy Ben Affleck.

Reżyserowi Johnowi Smithowi udało się zebrać imponującą obsadę złożoną ze światowej sławy gwiazd. Dzięki temu film Łowcy burz prezentuje naprawdę wysoki poziom pod względem aktorskim.

Łowcy burz

Fabuła filmu Łowcy burz - o czym jest ten film akcji?

Łowcy burz to pełen akcji thriller z wątkiem pogodowym. Opowiada historię grupy meteorologów i łowców burz, którzy postanawiają schwytać na taśmie filmową zbliżającą się superkomórkę burzową o ogromnej sile. Jak potoczy się akcja filmu?

Główny bohater, Bill Harding, jest zafascynowany śledzeniem i badaniem superkomórek. Kiedy dowiaduje się o zbliżającej się rekordowo dużej komórce, postanawia wyruszyć z zespołem w pogoń za burzą stulecia. Dołącza do niego żona Emily i przyjaciel Dusty.

Komórka okazuje się bardziej nieprzewidywalna i niebezpieczna, niż sądzili. Żywioł zaczyna ich zaskakiwać na każdym kroku, a oni muszą walczyć o przetrwanie w samym sercu gigantycznej burzy. Przeżywają chwile grozy, ale też fascynacji tym niezwykłym zjawiskiem.

W tle rozgrywa się wątek relacji Emilly i Billa, która martwi się o męża, oraz rywalizacja łowców burz. Film pełen jest efektownych scen z udziałem żywiołu, które zapierają dech w piersiach. To produkcja obowiązkowa dla fanów filmów akcji i thrillerów pogodowych.

Najlepsze cytaty z filmu Łowcy burz - które zapadły w pamięć?

Film Łowcy burz zawiera wiele interesujących i chwytliwych cytatów. Oto kilka z najlepszych kwestii, które na długo zapadają w pamięć.

 • "Jeszcze nikt nie widział burzy tak potężnej jak ta. To burza stulecia. Musimy ją zobaczyć." - Bill Harding
 • "Wszystko jestem gotowa zrobić, byle tylko wrócił do mnie cały i zdrowy. Kocham go i nie chcę go stracić." - Emily o Billu
 • "To nie jest zabawa. Wbrew pozorom, żywioł nie jest naszym przyjacielem." - Bill do Dusty'ego
 • "Zawsze wiedziałem, że kiedyś zabije mnie burza. Być może nadszedł ten dzień..." - Dusty
 • "Ona nas zaskakuje na każdym kroku. Jakby była żywą, myślącą istotą..." - Bill o superkomórce

Te cytaty doskonale oddają ducha filmu i zapadają w pamięć. Dialogi i kwestie bohaterów są jednym z mocnych punktów produkcji Łowcy burz. Zachęcamy do obejrzenia całości.

Łowcy burz - dlaczego warto obejrzeć ten film akcji online?

Łowcy burz to emocjonujący thriller z wątkiem pogodowym, który zdecydowanie warto obejrzeć. Oto kilka powodów, by poznać tę produkcję.

Po pierwsze, film zachwyca efektami specjalnymi i realistycznymi scenami z udziałem żywiołu. Dzięki nim przenosimy się do serca superkomórki burzowej. Te sceny zapierają dech w piersiach i potrafią przyprawić o dreszcze emocji.

Po drugie, intrygująca, nieprzewidywalna fabuła, która wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Reżyser świetnie buduje klimat grozy i niepewności co do losów bohaterów.

Po trzecie, świetne aktorstwo obsady z Jamesem Foxem i Julią Roberts na czele. Aktorzy wiarygodnie oddają emocje i dylematy bohaterów.

Po czwarte, film podejmuje interesującą tematykę pogoni człowieka za siłami natury. Ukazuje niebezpieczeństwo lekceważenia żywiołu. Zachęca do refleksji nad relacją człowieka z naturą.

Podsumowując, Łowcy burz to obowiązkowe kino dla fanów thrillerów akcji osadzonych w klimacie grozy. Film wciąga i bawi, ale też skłania do myślenia. Gorąco polecamy seans online!

10 Podobnych Filmów:

 1. Ben Hur
 2. Kung Fu Panda 3
 3. Cena strachu
 4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
 5. Aquaman
 6. El padrino
 7. Exodus: Bogowie i królowie
 8. Bagażnik – uwięziona
 9. Gdy zgasną światła
 10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 237
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Łowcy burz
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 5.8. Warto poświęcić czas na obejrzenie Łowcy burz.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 5.8 nie wzięła się znikąd - Łowcy burz po prostu wciąga.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 5.8, Łowcy burz to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Gajdek12

Ocena 5.8 potwierdza, że Łowcy burz to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Łowcy burz, spojrzenie na ocenę 5.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

EdiHejka

Łowcy burz ze średnią ocen 5.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

IziMovie1

Z oceną 5.8, Łowcy burz zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

DaveAmeryka

Łowcy burz z oceną 5.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.