alt

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating7.6
3 185
Ocen
calendar2023
time2h 44m
W "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

Aktorzy

Actor Hayley Atwell

Hayley Atwell

Actor Vanessa Kirby

Vanessa Kirby

Actor Rebecca Ferguson

Rebecca Ferguson

Actor Tom Cruise

Tom Cruise

Actor Shea Whigham

Shea Whigham

Actor Simon Pegg

Simon Pegg

Actor Ving Rhames

Ving Rhames

Actor Indira Varma

Indira Varma

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Zarys fabuły początkujący treść filmu bez zdradzania zakończenia

Najnowsza część kultowej serii Mission: Impossible zatytułowana Dead Reckoning Part One zapowiada się niezwykle emocjonująco. W rolę agenta Ethan Hunt ponownie wciela się Tom Cruise, który od pierwszej części jest twarzą tej produkcji. Tym razem Ethan stanie przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Musi stawić czoła tajemniczemu syndykatowi złoczyńców, dysponujących niebezpiecznymi technologiami. Fabuła filmu rozgrywa się w kilku europejskich metropoliach, co gwarantuje efektowne lokacje i dynamiczne sceny akcji.

Obsada i twórcy

Oprócz Toma Cruise'a w obsadzie pojawiają się znani z poprzednich części Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson oraz Vanessa Kirby. Nową twarzą jest Esai Morales, który wciela się w przebiegłego złoczyńcę. Za kamerą powrócił Christopher McQuarrie, reżyser dwóch poprzednich odsłon serii. Jego doświadczenie gwarantuje znakomite tempo akcji i niezwykłe sceny kaskaderskie z udziałem Toma Cruise'a, który sam wykonuje wiele niebezpiecznych tricków.

Najciekawsze sceny akcji

W filmie nie brakuje spektakularnych scen akcji. Jedna z pierwszych rozgrywa się w Rzymie, gdzie Ethan ściga się ulicami Wiecznego Miasta, by zapobiec zamachowi. Kolejny zapierający dech w piersiach moment, to walka Ethana ze złoczyńcami na dachu pędzącego pociągu w Alpach. Niezwykle napięta jest także nocna akcja w ciemnych zaułkach Pragi. Te sceny zapierają dech w piersiach efektami specjalnymi i grą aktorską.

Oceny i opinie

Film zebrał bardzo dobre recenzje krytyków, którzy chwalą dynamiczną akcję, scenariusz pełen zwrotów akcji i świetną grę aktorską. Widzowie podkreślają, że jest to jedna z najlepszych odsłon serii, która nie zawodzi tempem i trzyma w napięciu od początku do końca. Fani podkreślają także, że Tom Cruise jest w świetnej formie i jego kaskaderskie popisy robią niesamowite wrażenie. Ci, którzy widzieli film polecają go zdecydowanie innym.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3185
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 44m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.6. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.6. Warto poświęcić czas na obejrzenie Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.6 nie wzięła się znikąd - Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One po prostu wciąga.
avatar

titek

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.6.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One, spojrzenie na ocenę 7.6 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One z oceną 7.6, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One z oceną 7.6.
avatar

EdiHejka

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One ze średnią ocen 7.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

DaveAmeryka

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One z oceną 7.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.