alt

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl [2022] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating7.1
152
Ocen
calendar2022
time0h 45m
Dołącz do bezprecendensowego, widowiskowego koncertu w Casa Madrigal, podczas którego oryginalna obsada głosowa nagrodzonego Oscarem® filmu Walt Disney Animation Studios „Encanto” spotka się ponownie w sali Hollywood Bowl. Przy udziale Stephanie Beatriz, Adassy, Caroliny Gaitán, Jessiki Darrow, Diane Guerrero, Mauro Castillo, Angie Cepedy i Olgi Merediz, a także gości specjalnych, w tym legendarnego kolumbijskego supergwiazdora Carlosa Vivesa, „Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl” przeistoczy legendarną salę koncertową w świat filmu animowanego, który stał się światowym fenomenem. To doświadczenie muzyki filmowej na żywo zapewni Tobie miejsce w pierwszym rzędzie na tej jedynej w swoim rodzaju muzycznej ekstrawagancji świętującej świat, postaci i piosenki disneyowskiej animacji „Encanto”.

Aktorzy

Actor Olga Merediz

Olga Merediz

Actor Stephanie Beatriz

Stephanie Beatriz

Actor Diane Guerrero

Diane Guerrero

Actor Angie Cepeda

Angie Cepeda

Actor Lin-Manuel Miranda

Lin-Manuel Miranda

Actor Carolina Gaitán

Carolina Gaitán

Actor Adassa

Adassa

Actor Jessica Darrow

Jessica Darrow

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl online?

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl to wyjątkowy koncert, który odbył się w słynnym amfiteatrze Hollywood Bowl w grudniu 2022 roku. Wydarzenie to było niezwykłą okazją, aby zobaczyć na żywo utwory ze ścieżki dźwiękowej oscarowego filmu animowanego Disneya Nasze magiczne Encanto.

Koncert, w którym wzięło udział wielu artystów grających w oryginalnym filmie, okazał się wielkim sukcesem. Niestety, bilety na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie. Jednak fani, którzy nie zdążyli ich kupić, nie muszą rozpaczać. Koncert został sfilmowany i jest dostępny online!

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl można obejrzeć na platformach streamingowych takich jak Disney+ oraz Amazon Prime Video. Na obu serwisach dostępny jest zarówno zapis koncertu, jak i dodatkowe materiały zza kulis tego wyjątkowego wydarzenia.

Oglądając ten magiczny koncert online, widzowie mogą poczuć niepowtarzalną atmosferę Hollywood Bowl i usłyszeć na żywo takie przeboje jak „We Don't Talk About Bruno”, „Surface Pressure” czy „The Family Madrigal” w wykonaniu obsady pierwowzoru.

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl

Jakie atrakcje czekają na widzów Naszego magicznego Encanto w Hollywood Bowl?

Koncert Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl był pełen niespodzianek i atrakcji, które sprawiły, że to wydarzenie na długo zapada w pamięci.

Przede wszystkim na scenie pojawili się prawdziwi aktorzy dubbingowi, którzy użyczyli głosu bohaterom filmu. Widzowie mogli zobaczyć między innymi Stephanie Beatriz (Mirabel), Olgię Merediz (Abuela Alma) oraz Carolina Gaitán (Pepa). Wszyscy wystąpili na żywo, wykonując piosenki ze ścieżki dźwiękowej.

Nie zabrakło też efektownej choreografii i barwnych strojów nawiązujących do tych z animacji. Na scenie pojawiły się między innymi kwiaty luo, tajemnicze jaguary czy tańczące kolibry.

Dodatkową atrakcją był house band złożony z utalentowanych muzyków grających na żywo wszystkie piosenki. Widzowie mogli podziwiać ich kunszt i zaangażowanie.

Koncert uświetniły też niespodziewane gościnne występy. Pojawili się na nim Becky G wykonująca „What Else Can I Do?” oraz legendarny Jose Feliciano, który zaśpiewał „The Family Madrigal”.

Aktorzy w filmie Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl – obsada

W koncercie Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl wzięła udział plejada znakomitych aktorów, którzy swoimi głosami stworzyli bohaterów kultowej animacji Disneya.

 • Stephanie Beatriz jako Mirabel Madrigal
 • Olga Merediz jako Abuela Alma Madrigal
 • Jessica Darrow jako Luisa Madrigal
 • Carolina Gaitán jako Pepa Madrigal
 • Diane Guerrero jako Isabela Madrigal
 • Mauro Castillo jako Felix Madrigal
 • Angie Cepeda jako Julieta Madrigal
 • Wilmer Valderrama jako Agustin Madrigal

Wszyscy ci utalentowani aktorzy dubbingowi wystąpili na żywo, wykonując piosenki i wcielając się w kultowe postaci z filmu animowanego. Dzięki temu widzowie mogli zanurzyć się w magii Encanto.

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl

Fabuła Naszego magicznego Encanto w Hollywood Bowl – o czym jest film?

Animacja Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów, którzy mieszkają w ukrytej w kolumbijskich górach wiosce Encanto. Każdy z Madrigalów posiada magiczny dar, poza Mirabel – główną bohaterką.

Kiedy magia otaczająca Encanto zaczyna słabnąć, Mirabel odkrywa, że tylko ona może uratować niezwykły dom swojej rodziny. Wkrótce dziewczyna przekonuje się, że naprawdę wyjątkowym darem jest bycie sobą.

Film zachwyca barwną animacją, charyzmatycznymi postaciami i przebojowymi piosenkami Lin-Manuela Mirandy. Opowieść o sile rodziny, odkrywaniu własnej wyjątkowości i akceptacji trafiła do serc widzów na całym świecie.

Recenzje Naszego magicznego Encanto w Hollywood Bowl – czy warto obejrzeć?

Koncert Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl zebrał same pozytywne recenzje od krytyków i widzów, którzy mieli okazję go zobaczyć.

Występy zachwyciły energią i talentem aktorów dubbingowych. Recenzenci docenili przede wszystkim żywiołowe wykonania Stephanie Beatriz i Olgi Merediz. Podkreślali też, że cały koncert tętnił magią i pozytywną energią bohaterów filmu.

Krytycy chwalili również barwne kostiumy, choreografię oraz grę zespołu na żywo. Docenili dbałość o detale, która sprawiła, że koncert był prawdziwą ucztą dla oczu i uszu.

Wszyscy zgodnie polecają obejrzeć zapis tego wyjątkowego wydarzenia. Jest to świetna okazja, aby jeszcze raz przenieść się do magicznego świata Encanto.

Muzyka w Naszym magicznym Encanto w Hollywood Bowl – ścieżka dźwiękowa

Największą siłą musicalu Nasze magiczne Encanto jest chwytliwa, pełna rytmu ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiada utalentowany Lin-Manuel Miranda.

Na koncercie w Hollywood Bowl nie zabrakło przebojowych piosenek z filmu w wykonaniu oryginalnych aktorów dubbingowych. Usłyszeć można było między innymi:

 • „The Family Madrigal”
 • „Waiting on a Miracle”
 • „Surface Pressure”
 • „We Don't Talk About Bruno”
 • „What Else Can I Do?”
 • „Dos Oruguitas”

Żywiołowe aranżacje, barwne choreografie i niezwykłe głosy wykonawców sprawiły, że publiczność świetnie się bawiła, a muzyka z filmu zabrzmiała jeszcze lepiej na żywo.

Koncert Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl to świetna okazja, aby ponownie usłyszeć i poczuć tę wyjątkową muzykę z animacji Disneya w znakomitym live’owym wydaniu.

10 Podobnych Filmów:

  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 8 Liczba głosów: 152
  Udostępnij serial
  Robert Kwiatkowski

  Robert Kwiatkowski

  Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

  10 Komentarzy

  avatar

  MatVOD

  Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl jest dobry i daję mu 7.1 na 152 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
  avatar

  LukiAnon

  Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 0h 45m .
  avatar

  sidney68

  Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
  avatar

  Bacha

  Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 0h 45m. Gorąco polecam
  avatar

  MatPat

  Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl , to przyjrzyj się ocenie 7.1. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
  avatar

  Vodek

  Z oceną na poziomie 7.1, Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
  avatar

  CwanFil12

  Z taką oceną jak 7.1, Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
  avatar

  KaiFilman12

  Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl z oceną 7.1.
  avatar

  KubaManic98

  Jeśli ocena 7.1 nie przekonuje Cię do obejrzenia Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
  avatar

  DaveAmeryka

  Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl z oceną 7.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

  Produkcje o podobnych gatunkach