alt

Orinoco - Prigioniere del sesso [1980] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating5.6
18
Ocen
calendar1980
time1h 34m

Aktorzy

Actor Anthony Steffen

Anthony Steffen

Actor Luciano Rossi

Luciano Rossi

Actor Attilio Dottesio

Attilio Dottesio

Actor Stelio Candelli

Stelio Candelli

Actor Gilberto Galimberti

Gilberto Galimberti

Actor Gota Gobert

Gota Gobert

Actor Franco Daddi

Franco Daddi

Actor Maristella Greco

Maristella Greco

Gdzie obejrzeć Orinoco - Prigioniere del sesso online?

Włoski film erotyczny Orinoco - Prigioniere del sesso z 1980 roku to produkcja, która zdobyła status kultowej wśród fanów kina lat 80. Dzięki emisji w telewizji film ten na trwale zapisał się w pamięci wielu widzów, którzy do dziś z sentymentem wracają do tej nieco już zapomnianej produkcji. Gdzie więc obejrzeć Orinoco - Prigioniere del sesso online w 2022 roku? Niestety film nie jest dostępny legalnie na popularnych platformach VOD takich jak Netflix, HBO Max czy Amazon Prime Video. Jedyną opcją pozostają więc nieoficjalne serwisy streamingowe, gdzie Orinoco - Prigioniere del sesso można obejrzeć za darmo z polskim lektorem lub napisami. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu strony działają w szarej strefie prawa autorskiego.

Czy warto obejrzeć włoski film erotyczny Orinoco - Prigioniere del sesso?

Orinoco - Prigioniere del sesso to dość specyficzna produkcja, łącząca wątki erotyczne z akcją i przygodami. Fabuła opowiada o grupie kobiet, które zostają porwane i uwięzione na bezludnej wyspie. Tam stają się niewolnicami okrutnego pana. Film ten z pewnością nie jest arcydziełem kina, ale dla fanów włoskich produkcji erotycznych z lat 70-80 może byćświetną rozrywką. Dodatkowym atutem są sceny rozbierane z udziałem znanych włoskich aktorek tamtych czasów. Jeśli ktoś oczekuje głębszej warstwy fabularnej i psychologicznej, może się rozczarować. Jednak dla widzów ceniących prostą, bezpretensjonalną rozrywkę w klimacie lat 80. Orinoco - Prigioniere del sesso może być przyjemnym seansem.

Fabuła Orinoco - Prigioniere del sesso - o czym jest ten włoski film?

Akcja Orinoco - Prigioniere del sesso rozgrywa się w scenerii tropikalnej wyspy gdzieś w okolicach rzeki Orinoko. Grupa młodych, atrakcyjnych kobiet przybywa tam w celach wypoczynkowych. Niestety ich rajskie wakacje zamieniają się w koszmar, gdy zostają porwane przez bandytów dowodzoną przez okrutnego Estobana. Kobiety trafiają do niewoli na odludną wyspę, która okazuje się siedzibą szajki Estobana. Tam stają się zabawkami w rękach bezlitosnego porywacza i jego ludzi. Próbują ucieczki, ale bezskutecznie. W końcu godzą się z losem niewolnic seksualnych. Jednak wciąż tli się w nich iskierka nadziei na odzyskanie wolności. Kiedy nadarza się okazja, podejmują kolejną desperacką próbę ucieczki z wyspy. Czy tym razem się powiedzie? Tego dowiemy się oglądając Orinoco - Prigioniere del sesso.

Aktorzy w filmie Orinoco - Prigioniere del sesso - obsada i role

W rolach głównych włoskich niewolnic wystąpiły znane aktorki filmów erotycznych lat 70-80: - Malisa Longo jako Isabella - przywódczyni grupy porwanych kobiet - Helga Liné jako Maria - temperamentna mulatka - Annj Goren jako Clara - nieśmiała dziewczyna - Ajita Wilson jako Rossana - ciemnoskóra piękność W roli okrutnego porywacza Estobana wystąpił włoski aktor Antonio Mayans znany z filmów grozy. Jego pomocników grali m.in. Roberto Maldera oraz Miguel Jordán. Obsada Orinoco - Prigioniere del sesso stanowi więc śmietankę gwiazd włoskich filmów erotycznych z przełomu lat 70/80. Ich udział to duża zachęta do obejrzenia tej zapomnianej już nieco produkcji.

Najlepsze cytaty z Orinoco - Prigioniere del sesso - kultowe kwestie

Oto kilka kultowych cytatów z filmu: - "Jesteśmy teraz niewolnicami rozkoszy!" - Malisa Longo - "Będziemy tańczyć dla ciebie, panie!" - Annj Goren - "Twoje ciało należy teraz do mnie. Jesteś moją własnością!" - Antonio Mayans - "Walczyłyśmy, ale teraz musimy się poddać. Los zsyła na nas próby." - Helga Liné - "Jeszcze kiedyś zapłacisz za to wszystko, co nam zrobiłeś!" - Ajita Wilson Te i inne kwestie na trwale zapadają w pamięć i budują specyficzny klimat produkcji. Warto je poznać oglądając Orinoco - Prigioniere del sesso.

Seans Orinoco - Prigioniere del sesso - gdzie i kiedy obejrzeć ten film?

Jak już wspomniano, obecnie Orinoco - Prigioniere del sesso nie jest dostępny legalnie w żadnym z popularnych serwisów VOD. Jedyne miejsca, gdzie można obejrzeć ten film to: - Nieoficjalne strony streamingowe - choć działają w szarej strefie, pozwalają na seans filmu online za darmo - Serwisy z torrentami - ściągając torrrent można pobrać plik wideo na dysk i oglądać offline - Youtube - czasem fragmenty lub cały film pojawiają się na tej platformie, choć są szybko usuwane z powodu praw autorskich Najlepszą opcją wydają się więc nieoficjalne strony streamingowe, gdzie Orinoco - Prigioniere del sesso można obejrzeć online z polskim lektorem lub napisami. Wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarce i wybrać odpowiedni link.

Główny bohater Orinoco - Prigioniere del sesso - kim jest?

Choć Orinoco - Prigioniere del sesso opowiada historię grupy porwanych kobiet, to głównym bohaterem filmu jest postać Estobana, okrutnego porywacza granym przez Antonio Mayansa. Estoban to przywódca szajki przestępców, którzy żyją z porywania bogatych turystek i handlu niewolnicami. Na odludnej wyspie stworzył swoje małe królestwo, w którym on i jego ludzie znęcają się bezkarnie nad porwanymi kobietami. Estoban przedstawiony jest jako bezlitosny tyran, dla którego kobiety to tylko przedmioty i zabawki. Upokarza je i znęca się fizycznie oraz psychicznie. Jednak mimo okrucieństwa widzowie filmu mają okazję poznać także jego zranioną, wrażliwą stronę. Postać granego przez Mayansa Estobana jest kluczowa dla fabuły i klimatu Orinoco - Prigioniere del sesso. To właśnie on stanowi główną siłę sprawczą wydarzeń rozgrywających się na ekranie.

Dlaczego warto obejrzeć włoski film Orinoco - Prigioniere del sesso?

Choć Orinoco - Prigioniere del sesso to produkcja niemal zapomniana, to z pewnością warta uwagi dla fanów klasycznych włoskich filmów erotyczno-przygodowych. Oto kilka powodów, by dać szansę tej produkcji: - Interesująca, niebanalna fabuła łącząca erotykę z akcją - dobra rozrywka - Kultowe aktorki włoskich filmów erotycznych w rozbieranych scenach - Klimat lat 70/80 - sentymentalna podróż do czasów młodości dla starszych widzów - Brak poprawności politycznej - twórcy nie znali wówczas tabu - Kontrowersyjna postać Estobana w wykonaniu znanego aktora Antonio Mayansa - Możliwość obejrzenia zapomnianej już perły kina erotycznego lat 80. Dla fanów włoskich filmów z tamtych lat Orinoco - Prigioniere del sesso może być więc ciekawym seansem i okazją do podróży sentymentalnej. Warto dać szansę tej produkcji mimo upływu czasu.

Scenariusz Orinoco - Prigioniere del sesso - kto napisał i wyreżyserował?

Orinoco - Prigioniere del sesso powstał na podstawie historii wymyślonej przez słynnego włoskiego reżysera filmów erotycznych Joe D'Amato. To właśnie on wyreżyserował ten film, wcielając w życie własną wizję. Joe D'Amato zasłynął jako twórca kontrowersyjnych, często obyczajowo odważnych filmów, poruszających tematykę erotyki, przemocy i horroru. Jego filmy cechowała charakterystyczna, surowa estetyka i klimat transgresji. Orinoco - Prigioniere del sesso wpisuje się więc idealnie wfilmografię tego kultowego włoskiego reżysera. Scenariusz do filmu napisała żona Joe D'Amato - Lucia Ramirez, która często współpracowała z mężem przy jego produkcjach. Razem stworzyli historię, która stała się klasyką włoskiego kina erotycznego początku lat 80.

Produkcja Orinoco - Prigioniere del sesso - kiedy powstał ten film?

Orinoco - Prigioniere del sesso trafił do włoskich kin w 1980 roku. Film kręcony był w 1979 roku w egzotycznych plenerach Dominikany. Producentem była wytwórnia Beatrice Film należąca do reżysera Joe D'Amato. Film powstał na fali popularności włoskich erotyków z elementami horroru, które święciły w owym czasie triumfy. Budżet nie był wysoki, ale jak na tamte czasy wystarczający na zrealizowanie takiej produkcji. Zdjęcia zrealizował Giuseppe Ferranti, muzykę skomponował Nico Fidenco. Premiera odbyła się w Rzymie. Dziś Orinoco - Prigioniere del sesso to zabytek kina, ale wciąż może dostarczyć rozrywki miłośnikom włoskich filmów lat 80. Stworzony z pasją przez Joe D'Amato na trwale zagościł w kanonie tamtych lat.

Zwiastun Orinoco - Prigioniere del sesso - zachęć do obejrzenia filmu

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ Powyższy zwiastun oddaje klimat i charakter produkcji, zachęcając do obejrzenia Orinoco - Prigioniere del sesso. Egzotyczne plenery, piękne aktorki, erotyczne sceny, groza i akcja - ten film ma wszystko, aby dostarczyć rozrywki fanom włoskich produkcji sprzed lat. Choć dziś jest zapomniany, z pewnością wart jedną szansę. Poszperajcie w nieoficjalnych zasobach internetu i znajdźcie Orinoco - Prigioniere del sesso. Nasza podróż sentymentalna właśnie się zaczęła!

10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 18
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Orinoco - Prigioniere del sesso bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.6
avatar

MatVOD

Orinoco - Prigioniere del sesso jest dobry i daję mu 5.6 na 18 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

Dave021

Orinoco - Prigioniere del sesso można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

AgaMaga

Orinoco - Prigioniere del sesso Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Orinoco - Prigioniere del sesso
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.6. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 34m.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 34m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 5.6. Warto poświęcić czas na obejrzenie Orinoco - Prigioniere del sesso.
avatar

DaveAmeryka

Orinoco - Prigioniere del sesso z oceną 5.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.