alt

Przez moje okno: Rozdzieleni [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating6.5
684
Ocen
calendar2023
time1h 50m
Gdy Ares wyjeżdża na studia do Sztokholmu, utrzymywanie związku na odległość okazuje się dla niego i Raquel o wiele trudniejsze, niż się spodziewali. Gdy w końcu nadchodzi lato i spotykają się ponownie, okazuje się, że długi czas rozłąki oraz poznane w jego trakcie osoby nadszarpnęły ich zdawałoby się nierozerwalną więź.

Aktorzy

Actor Clara Galle

Clara Galle

Actor Julio Peña

Julio Peña

Actor Hugo Arbues

Hugo Arbues

Actor Pilar Castro

Pilar Castro

Actor Rachel Lascar

Rachel Lascar

Actor Guillermo Lasheras

Guillermo Lasheras

Actor Andrea Chaparro

Andrea Chaparro

Actor Emilia Lazo

Emilia Lazo

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Przez moje okno: Rozdzieleni to wyczekiwana przez fanów kontynuacja popularnego kryminalno-romantycznego filmu z 2021 roku. Produkcja opowiada dalszą historię burzliwego związku Raquel i Ariza, którzy muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Po sukcesie pierwszej części, twórcy postanowili pójść za ciosem i stworzyć równie ekscytującą i wciągającą historię z tą samą obsadą. Tym razem akcja skupia się wokół nowego morderstwa, które wstrząsa okolicą i ponownie angażuje głównych bohaterów. Prócz wątku kryminalnego, nie brakuje oczywiście romantycznych uniesień i dramatycznych zwrotów akcji. Twórcy zadbali o to, by widzowie do końca trzymali w napięciu i przeżywali wzloty i upadki razem z bohaterami. Film już zdążył zostać doceniony przez krytyków za doskonałe aktorstwo i mocny scenariusz. Fani pierwszej części z pewnością nie będą zawiedzeni, a nowi widzowie także znajdą coś dla siebie. Jest to produkcja, która łączy w sobie najlepsze cechy kryminału, dramatu obyczajowego i romansu. Nie można przejść obok niej obojętnie!

Główne postacie filmu Przez moje okno: Rozdzieleni

W rolach głównych ponownie zobaczymy Clarę Galle i Julio de Lucię, wcielających się w zakochanych Raquel i Ariza. Aktorzy znakomicie oddają chemie między tą niecodzienną parą i potrafią przekazać widzom całą gamę emocji. Raquel to silna, niezależna dziewczyna, która mimo przeciwności losu walczy o swoją miłość z sąsiadem z naprzeciwka. Ari zaś to chłopak z bogatej rodziny, który musi dokonać wyboru między lojalnością wobec bliskich a uczuciem do Raquel. Oprócz nich, na ekranie pojawią się ponownie m.in. ojciec Raquel grany przez Erica Masipa oraz matka Ariza w wykonaniu Any de Armas.

Analiza głównych wątków filmu Przez moje okno: Rozdzieleni

Romans Raquel i Ariza

Raquel i Ari ponownie muszą stawić czoła przeciwnościom, by być razem. Ich uczucie przechodzi poważny kryzys, gdy rodzina Ariza domaga się od niego zerwania tej relacji. Para przeżywa wzloty i upadki, próbując pogodzić swoją miłość z lojalnością wobec bliskich. Jednak prawdziwe uczucie potrafi przetrwać wiele burz.

Śledztwo w sprawie zabójstwa

W okolicy dochodzi do tajemniczego morderstwa. Raquel i Ari zaangażowani zostają w śledztwo mające wyjaśnić tę zbrodnię. Wplątani w sieć kłamstw i fałszywych tropów, bohaterowie próbują dotrzeć do prawdy. Nieoczekiwane zwroty akcji sprawiają, że widzowie do samego końca pozostają w napięciu.

Konflikt między rodzinami głównych bohaterów

Rodziny Raquel i Ariza stoją po przeciwnych stronach. Zamożni krewni chłopaka uważają dziewczynę za niegodną ich syna i starają się im przeszkodzić. Z kolei ojciec Raquel obawia się, że Ari skrzywdzi jego córkę. Te uprzedzenia i konflikty generują wiele problemów dla zakochanej pary.

Odbiór i opinie na temat filmu Przez moje okno: Rozdzieleni

Recenzje krytyków filmowych

Krytycy chwalą film za ciekawą, wciągającą fabułę i dobrze nakreślone postacie. Doceniają grę aktorską głównej dwójki i chemie między bohaterami. Zwracają uwagę na znakomity scenariusz, który balansuje pomiędzy kryminałem, dramatem i romansem.

Opinie widzów

Widzowie podkreślają, że jest to godna kontynuacja pierwszej części - równie emocjonująca i trzymająca w napięciu. Chwalą wątek kryminalny i liczne zwroty akcji. Doceniają także pogłębienie relacji pomiędzy głównymi bohaterami.

Porównanie z pierwszą częścią Przez moje okno

Choć fabuła jest inna, to kontynuacja zachowuje klimat pierwowzoru. Ponownie mamy połączenie kryminału i romansu. Twórcy jednak poszli o krok dalej, dodając więcej zwrotów akcji i pogłębiając relacje między bohaterami. Produkcja zdecydowanie dorównuje pierwszej części pod względem jakości.

10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Papá o Mamá
  3. Skal - Fight for Survival
  4. Miłość bez ostrzeżenia
  5. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  6. Shrek 2
  7. Megamind vs. the Doom Syndicate
  8. Potwory i spółka
  9. Nasze magiczne Encanto
  10. Kung Fu Panda 2
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 684
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Przez moje okno: Rozdzieleni należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Nostromo Pictures
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Przez moje okno: Rozdzieleni można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Przez moje okno: Rozdzieleni Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

magsoe

Przez moje okno: Rozdzieleni to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 6.5. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 50m.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 50m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.5. Warto poświęcić czas na obejrzenie Przez moje okno: Rozdzieleni.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Przez moje okno: Rozdzieleni, spojrzenie na ocenę 6.5 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Przez moje okno: Rozdzieleni z oceną 6.5, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!