alt

Puchatek: Krew i miód [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating5.2
1 149
Ocen
calendar2023
time1h 24m
Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Aktorzy

Actor May Kelly

May Kelly

Actor Amber Doig-Thorne

Amber Doig-Thorne

Actor Danielle Scott

Danielle Scott

Actor Chris Cordell

Chris Cordell

Actor Danielle Ronald

Danielle Ronald

Actor Toby Wynn-Davies

Toby Wynn-Davies

Actor Marcus Massey

Marcus Massey

Actor Bao Tieu

Bao Tieu

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

W stuletnim lesie, tuż obok mostu nad strumykiem, mieszka sympatyczny miś imieniem Puchatek. Razem ze swoimi przyjaciółmi - Prosiaczkiem, Tygryskiem, Kangurzycą i Królikiem - spędza dnie na zabawie, jedzeniu miodu i odpoczywaniu. Ich sielanka zostaje jednak brutalnie przerwana, gdy pewnego dnia znika mały chłopiec Krzyś, który często odwiedzał las i bawił się z jego mieszkańcami.

Poszukiwania zaginionego chłopca

Zniknięcie Krzysia wstrząsa spokojnym dotąd życiem Puchatka i jego przyjaciół. Wszyscy rzucają się do poszukiwań zaginionego chłopca. Przeszukują cały las, wołają jego imię, lecz bezskutecznie. Im dłużej trwają poszukiwania, tym bardziej rośnie niepokój i napięcie. Co się stało z małym Krzysiem? Gdzie mógł się podziać? Czy jakaś tragedia spotkała chłopca podczas zabawy w lesie?

Podejrzenia wobec Puchatka

W miarę upływu czasu, coraz więcej podejrzeń pada na Puchatka. Przyjaciele zaczynają zastanawiać się, czy przypadkiem miś nie ma nic wspólnego z zaginięciem Krzysia. Czyżby porwał chłopca? A może w gniewie go skrzywdził podczas jednej z zabaw? Puchatek z trudem znosi oskarżenia. Uparcie twierdzi, że jest niewinny i tak samo jak wszyscy martwi się o los chłopca. Jednak cień podejrzenia już na nim pozostał.

Walka o oczyszczenie imienia

Puchatek postanawia na własną rękę oczyścić swoje imię i odnaleźć Krzysia. Wyrusza w głąb mrocznego lasu, by odszukać jakiekolwiek tropy. Napotyka przeróżne niebezpieczeństwa - wilki, rozpadliny, bagna - ale odważnie stawia im czoło. W końcu trafia do tajemniczej jaskini, w której odnajduje porwanego chłopca. Okazuje się, że uprowadził go lis - stary wróg Puchatka. Dochodzi do wielkiej konfrontacji między misiem a lisem.

Prawda o tajemniczym zniknięciu

Puchatek mężnie staje do walki z lisem, by odbić Krzysia. W zapierającej dech w piersiach walce o małego chłopca Puchatek odnosi poważne obrażenia, lecz w końcu pokonuje lisa i uwalnia Krzysia. Okazuje się, że miś przez cały czas był niewinny, a porwanie chłopca to spisek jego przebiegłego wroga. Całe szczęście Puchatek dowiódł swojego bohaterstwa i uratował Krzysia przed lisim porywaczem.

Szczęśliwe zakończenie

Po heroicznej walce Puchatek wraca do lasu ze zdrowym i całym Krzyśkiem. Jego przyjaciele przepraszają go za wcześniejsze posądzenia i celebrują powrót chłopca. Na powrót zapanowała sielanka i spokój w stuletnim lesie. Puchatek udowodnił, że przyjaźń i odwaga potrafią zdziałać prawdziwe cuda. To wzruszająca i pouczająca opowieść o sile charakteru i pokonywaniu uprzedzeń. Film obowiązkowy dla każdego miłośnika przygód Puchatka!

10 Podobnych Filmów:

  1. Dobry piesek!
  2. Koszmarna głębia
  3. Potępienie
  4. Skal - Fight for Survival
  5. Gdy rodzi się zło
  6. Planeta Diuna
  7. Out of Darkness
  8. Stopmotion
  9. Puchatek: Krew i miód 2
  10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 1149
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Puchatek: Krew i miód jest dobry i daję mu 5.2 na 1149 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Puchatek: Krew i miód można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

LukiAnon

Puchatek: Krew i miód to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 24m .
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Puchatek: Krew i miód
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 24m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Puchatek: Krew i miód , to przyjrzyj się ocenie 5.2. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 5.2, Puchatek: Krew i miód udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Puchatek: Krew i miód z oceną 5.2.