alt

Szybcy i śnieżni [2018] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating5.2
29
Ocen
calendar2018
time1h 30m
Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem!

Aktorzy

Actor Hélène Bourgeois Leclerc

Hélène Bourgeois Leclerc

Actor Mariloup Wolfe

Mariloup Wolfe

Actor Gildor Roy

Gildor Roy

Actor Ludivine Reding

Ludivine Reding

Actor Mehdi Bousaidan

Mehdi Bousaidan

Actor Catherine Trudeau

Catherine Trudeau

Actor André Sauvé

André Sauvé

Actor Sophie Cadieux

Sophie Cadieux

Oficjalny zwiastun

Najnowszy film akcji, który właśnie wkroczył na ekrany kin, z pewnością przykuje uwagę wszystkich fanów szybkich samochodów i niesamowitych pościgów. Mowa oczywiście o długo wyczekiwanej produkcji, która kontynuuje przygody bohaterów znanych z poprzednich odsłon niezwykle popularnej serii. Tym razem ekipa musi zmierzyć się z nowym, niebezpiecznym przeciwnikiem, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Czeka nas zatem mnóstwo zwrotów akcji, niespodziewanych wydarzeń i trzymających w napięciu pościgów ulicznych w wykonaniu najlepszych kierowców świata.

Historia filmu "Szybcy i wściekli"

Film opowiada o losach grupy zapaleńców, którzy żyją szybką jazdą i adrenaliną. Wszystko zaczęło się, gdy agent federalny Brian O’Conner dołączył do ekipy Dominica Toretto, by rozpracować ich nielegalny proceder. Choć początkowo było nieufności, ostatecznie Brian zyskał zaufanie Dominica i jego siostry Mii. Razem przeżyli wiele niebezpiecznych przygód i stali się prawdziwymi przyjaciółmi. Teraz czeka ich kolejne, jeszcze trudniejsze wyzwanie. Tym razem stawką jest nie tylko adrenalina, lecz także życie bliskich osób.

Fabuła filmu "Szybcy i wściekli"

Akcja najnowszej części rozpoczyna się, gdy Dom, Brian i Mia prowadzą spokojne życie poza szlakami wyścigów ulicznych. Jednak wkrótce na ich drodze pojawia się tajemniczy zabójca, który porywa Mię. Aby ją uratować, Dom i Brian muszą podjąć się niebezpiecznej misji. W tym celu wracają do ekipy i szukają sojuszników w Tokio oraz Berlinie. Czeka ich pełna dramaturgii podróż dookoła świata, podczas której będą ścigać się z czasem, by odnaleźć porywacza i uwolnić Mię. W trakcie tej szalonej jazdy bohaterowie przeżyją chwile grozy, ale także radości ze wspólnej przygody.

Główni bohaterowie

Dominic Toretto

Charyzmatyczny przywódca ekipy ulicznych wyścigów. Ceni sobie rodzinę i przyjaciół ponad wszystko. Jest niezwykle odważny i zawsze staje w obronie bliskich. Świetnie prowadzi samochody, zwłaszcza podczas niebezpiecznych pościgów.

Brian O'Conner

Były policjant, który dołączył do ekipy Dominica. Cechuje go lojalność i umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu. Jest uzdolnionym kierowcą wyścigowym.

Mia Toretto

Siostra Dominica, bardzo blisko związana z całą ekipą. Jest silną kobietą, która potrafi o siebie zadbać. Kocha swoich przyjaciół i zrobi wszystko, by im pomóc.

Letty Ortiz

Była dziewczyna Dominica, zaginiona na jakiś czas. Teraz powraca, by wesprzeć ekipę w walce z nowym wrogiem. Jest świetną kierowczynią z zamiłowaniem do szybkiej jazdy.

Najsłynniejsze sceny

Wyścig Dominica i Briana

Jeden z pierwszych pojedynków na drodze między Dominiciem a Brianem, który od razu wciąga widza w świat rywalizacji ulicznych wyścigów. Dynamiczna jazda i zwroty akcji zapowiadają całą serię.

Skok samochodu między dwiema drogami

Niebezpieczny manewr, podczas którego samochód bohaterów wykonuje skok między dwiema autostradami. Scena pokazująca odwagę ekipy i kunszt kierowców.

Pościg na lądowisku

Finałowa konfrontacja na lotnisku, wymagająca od bohaterów ogromnych umiejętności za kierownicą. Mocne zderzenia, dramaturgia i ostateczny triumf dobra nad złem.

10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Wielkodomscy – film
  3. Kung Fu Panda
  4. Shrek
  5. Nasze magiczne Encanto
  6. Trolle 3
  7. Koralina i tajemnicze drzwi
  8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
  9. Megamocny
  10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 29
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Szybcy i śnieżni bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.2
avatar

Dave021

Szybcy i śnieżni można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.2. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 30m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Szybcy i śnieżni
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 30m. Gorąco polecam
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 5.2 nie wzięła się znikąd - Szybcy i śnieżni po prostu wciąga.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 5.2, Szybcy i śnieżni udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Szybcy i śnieżni z oceną 5.2.
avatar

DaveAmeryka

Szybcy i śnieżni z oceną 5.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 5.2 sugeruje, że Szybcy i śnieżni to pozycja obowiązkowa dla fanów CarpeDiem Film & TV.