close icon
page-title
Uciekaj króliczku, uciekaj
Uciekaj króliczku, uciekaj

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Run Rabbit Run
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Australia
 • Wydawca: Carver Films

Uciekaj króliczku, uciekaj [2024] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

star6.4
23Ocen
date2024
date1h 40m

Skomentuj

 • avatar

  vXtraordinaryXpert

  |10 godziny temu
  fakt że to film dla dzieci 💀💀
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |1 dzień temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  QuestQueen

  |2 dni temu
  Kiepsko zrobiony ten film, poza fajnymi zdjęciami podwodnymi w pierwszych minutach, potem beznadziejny
 • avatar

  sidney68

  |3 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  VibeViewer

  |3 dni temu
  ciekawe ile jeszcze ludzie będą narzekać że nie mogą oglądać jak to takie łatwe iks de
 • avatar

  Bluedreams13

  |5 dni temu
  Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Carver Films
 • avatar

  SeriesSorcerer

  |6 dni temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  DigitalDrama

  |12 dni temu
  oglądamy właśnie z dziewczyną

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Fabuła

Serial "Run Rabbit Run" opowiada fascynującą historię Sarah, młodej i ambitnej lekarki, która pragnie zrobić karierę w wielkim mieście. Jednak jej plany burzy nagły telefon od dawno niewidzianej matki, która prosi ją o powrót do rodzinnego miasteczka. Sarah niechętnie godzi się na to, nie spodziewając się, jak bardzo ten powrót odmieni jej życie.

W miasteczku, w którym dorastała, czeka na Sarę wiele nierozwiązanych problemów z przeszłości. Musi zmierzyć się ze swoją trudną relacją z matką i tajemniczym zniknięciem ojca w dzieciństwie. Dodatkowo w miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a mieszkańcy zdają się coś ukrywać. Im głębiej Sarah drąży tę zagadkę, tym bardziej na jaw wychodzą mroczne sekrety tego pozornie spokojnego miasteczka.

Podczas gdy Sarah stara się rozwikłać rodzinne dramaty i odkryć prawdę o przeszłości, musi także zmierzyć się z własnymi lękami i słabościami. Jej determinacja, by dowiedzieć się co stało się z ojcem, zostanie wystawiona na próbę. To emocjonująca podróż przez trudną przeszłość i walka o lepszą przyszłość dla siebie i bliskich.

Postacie

Sarah jest główną bohaterką, młodą lekarką, która marzy o karierze w wielkim mieście. Jest ambitna i zdeterminowana, ale powrót do rodzinnego miasteczka zmusza ją do zmierzenia się z trudną przeszłością. Mimo wcześniejszych oporów, angażuje się w rozwiązanie zagadki zniknięcia ojca i mrocznych sekretów miasteczka.

Matka Sarah, Martha, jest kobietą tajemniczą i nieprzewidywalną. Jej nagły telefon do córki uruchamia całą akcję serialu. Martha wydaje się coś ukrywać na temat przeszłości rodziny. Jej relacja z Sarah jest skomplikowana i obciążona trudnymi wspomnieniami.

Tomek, przyjaciel Sarah z dzieciństwa, pomaga jej odkrywać prawdę o minionych wydarzeniach. Jest jej wsparciem, ale ma też swoje sekrety. Ich relacja z czasem zaczyna zmieniać się w coś głębszego.

Mieszkańcy miasteczka, wśród których jest wielu znajomych Sarah z przeszłości, okazują się kluczowi dla rozwikłania zagadki. Każdy z nich wydaje się ukrywać jakieś informacje na temat tajemniczych wydarzeń sprzed lat.

Miejsca akcji

Główne lokacje

Akcja serialu rozgrywa się głównie w fikcyjnym, niewielkim miasteczku, w którym Sarah się wychowywała. Jest to typowa, senna miejscowość, której pozorny spokój skrywa mroczną tajemnicę. Ważnym miejscem akcji jest dom rodzinny Sarah, w którym dochodzi do wielu kluczowych wydarzeń z przeszłości i teraźniejszości.

Ważne lokalizacje fabuły

Lokalnym pub, prowadzony przez jednego z kluczowych bohaterów, jest miejscem spotkań i rozmów, które prowadzą do odkrycia sekretów miasteczka. Także okoliczny las, w którym podobno zniknął ojciec Sarah, odgrywa istotną rolę w fabule serialu i wiąże się z niebezpiecznymi wydarzeniami.

Analiza serialu

Zalety produkcji

Jedną z głównych zalet serialu jest ciekawa, wciągająca fabuła, balansująca pomiędzy rodzinnym dramatem a kryminalną zagadką. Widzowie z pewnością docenią liczne zwroty akcji i cliffhangery, zachęcające do oglądania kolejnych odcinków. Dużym atutem jest też świetna, wiarygodna gra aktorska, zwłaszcza głównej bohaterki.

Produkcja charakteryzuje się ponadto bardzo dobrą realizacją. Mroczny klimat miasteczka z mrocznymi tajemnicami został świetnie oddany. Ogólny styl serialu jest wciągający i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny.

Wady produkcji

Największą wadą serialu są pewne niedopowiedzenia i dziury fabularne, szczególnie w odniesieniu do tajemniczej przeszłości głównych bohaterów. Niektóre wątki wydają się nie do końca domknięte. Również zakończenie może nieco rozczarowywać, pozostawiając część pytań bez odpowiedzi.

Mimo tych niedoskonałości, "Run Rabbit Run" to zdecydowanie produkcja warta obejrzenia. Wciąga widza w mroczny świat, trzyma w napięciu i skłania do zadawania pytań. To serial, który na pewno zapadnie w pamięć i dostarczy wielu emocji.

5 Podobnych Filmów

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 23

Udostępnij