alt

Zanim się Pojawiłeś [2016] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

rating7.9
11 806
Ocen
calendar2016
time1h 50m
Louisa „Lou” Clark mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora, młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga…

Aktorzy

Actor Vanessa Kirby

Vanessa Kirby

Actor Emilia Clarke

Emilia Clarke

Actor Jenna Coleman

Jenna Coleman

Actor Charles Dance

Charles Dance

Actor Joanna Lumley

Joanna Lumley

Actor Sam Claflin

Sam Claflin

Actor Chuku Modu

Chuku Modu

Actor Matthew Lewis

Matthew Lewis

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film Zanim się Pojawiłeś online?

Film Zanim się Pojawiłeś to polska premiera angielskojęzycznej produkcji Me Before You z 2016 roku. Obraz ten zebrał bardzo dobre recenzje i zyskał popularność także w Polsce. Gdzie więc można obejrzeć ten świetny dramat online z polskim lektorem lub napisami?

Zanim się Pojawiłeś jest dostępny na kilku platformach VOD w Polsce. Przede wszystkim warto wymienić tutaj:

 • Netflix - tam film dostępny jest w polskiej wersji językowej.
 • Player - również oferuje obraz z dubbingiem lub napisami w języku polskim.
 • HBO GO - tutaj również znajdziemy Zanim się Pojawiłeś z lektorem PL.

Oprócz tego film można wypożyczyć na takich platformach jak Ipla, Apple TV czy Rakuten. Wszędzie tam dostępna jest polska wersja językowa. Warto jednak pamiętać, że niektóre z tych serwisów VOD wymagają wykupienia abonamentu lub jednorazowej opłaty za dostęp do tytułu.

Zanim się Pojawiłeś

Czy warto obejrzeć film Zanim się Pojawiłeś z polskim lektorem?

Zdecydowanie tak! Film Zanim się Pojawiłeś to świetna propozycja dla fanów dobrych dramatów obyczajowych. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje krytyków i widzów na całym świecie. W polskiej wersji językowej obraz również prezentuje się znakomicie.

Lektor polski wcielający się w rolę głównego bohatera Willa Traynora oddaje emocje i nastrój tej postaci. Polski dubbing jest na bardzo wysokim poziomie i pozwala w pełni wczuć się w tę wzruszającą historię. Również rodzimi aktorzy użyczający głosów pozostałym bohaterom spisali się bez zarzutu.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto obejrzeć Zanim się Pojawiłeś po polsku - odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. Ten film w polskiej wersji językowej nie traci swojego uroku i wciąga tak samo, jak oryginał. Dzięki temu można się skupić wyłącznie na poruszającej fabule, a nie na czytaniu napisów. Gorąco polecam!

Zanim się Pojawiłeś - cały film za darmo i bez limitów online

Choć Zanim się Pojawiłeś można obejrzeć legalnie na wielu platformach VOD w Polsce, to opcje darmowego dostępu do tego filmu również istnieją. Jak więc obejrzeć tę produkcję w całości, bez opłat i bez ograniczeń?

Przede wszystkim film ten można znaleźć na stronach udostępniających treści wideo nieodpłatnie i bez konieczności rejestracji. Są to głównie serwisy z filmami online, gdzie można obejrzeć Zanim się Pojawiłeś z polskim lektorem lub napisami. Jakość może nie być idealna, ale za to dostęp do filmu nie jest limitowany.

Kolejna opcja to strony typu YouTube, gdzie czasami pojawiają się całe filmy. Trzeba jednak pamiętać o ryzyku usunięcia takiej treści z powodu naruszenia praw autorskich. Mimo to, fani kina mogą tam czasem znaleźć pełne wersje najpopularniejszych produkcji, w tym właśnie Zanim się Pojawiłeś.

Zanim się Pojawiłeś

Film Zanim się Pojawiłeś z polskim dubbingiem - recenzja

Polski dubbing w przypadku filmu Zanim się Pojawiłeś stoi na bardzo wysokim poziomie. Lektorzy oraz aktorzy użyczający głosów głównym bohaterom świetnie oddają emocje i nastrój tej historii. Można odnieść wrażenie, że dialogi brzmią równie naturalnie po polsku, co w oryginale.

Aktor grający Willa Traynora znakomicie wcielił się w tę melancholijną i pełną goryczy postać. Słychać rozgoryczenie i stoicki spokój w głosie lektora. Z kolei polska aktorka podkładająca głos Louisi Clark świetnie oddaje jej energię, wrażliwość i optymizm.

Ogólnie rzecz biorąc, polski dubbing w tym filmie zasługuje na same pozytywne oceny. Dzięki niemu można się w pełni zanurzyć w poruszającej fabule, nie rozpraszając się przy czytaniu napisów. Gorąco polecam obejrzeć Zanim się Pojawiłeś właśnie w polskiej wersji językowej.

Aktorzy w filmie Zanim się Pojawiłeś - obsada i role

W filmie Zanim się Pojawiłeś występuje plejada znakomitych aktorów, którzy świetnie wcielają się w swoje role. Kto więc gra główne postacie w tej poruszającej produkcji?

Głównymi bohaterami filmu są Will Traynor w wykonaniu Sama Claflina oraz Louisa Clark, którą zagrała Emilia Clarke. Ich chemia na ekranie jest fenomenalna i przyciąga uwagę widzów.

Rodziców Louisy zagrali dwaj uznani brytyjscy aktorzy - Matthew Lewis oraz Jenna Coleman. Z kolei matkę Willa Traynora zagrała Janet McTeer. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Charles Dance, Ben Lloyd-Hughes czy Vanessa Kirby.

Reżyserem Zanim się Pojawiłeś jest brytyjski twórca kina Thea Sharrock. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jojo Moyes o tym samym tytule. Film zebrał przeważnie pozytywne recenzje i poruszył miliony widzów na całym świecie.

Najlepsze cytaty z filmu Zanim się Pojawiłeś - co warto zapamiętać?

Film Zanim się Pojawiłeś obfituje w wiele wspaniałych, mądrych i poruszających cytatów. Oto kilka z najlepszych:

- "Możesz się poddać i spędzić resztę życia zadając sobie pytanie, co by było gdyby. Lub możesz wybrać nadzieję i zacząć od nowa."

- "Nie możesz kontrolować tego, co się stanie. Możesz kontrolować to, jak na to zareagujesz."

- "Czasami trzeba pozwolić innym pomóc ci z twoimi bitwami."

- "Nie martw się na zapas o rzeczy, na które i tak nie masz wpływu. Żyj tu i teraz."

Te mądre myśli idealnie podsumowują przesłanie tego poruszającego filmu o miłości, życiu i śmierci. Zdecydowanie warto je sobie przyswoić i o nich pamiętać.

Seans filmu Zanim się Pojawiłeś - gdzie i kiedy obejrzeć?

Jeśli szukasz dobrego filmu na seans w domowym zaciszu, Zanim się Pojawiłeś będzie świetnym wyborem. Ten poruszający dramat obyczajowy dostępny jest obecnie na wielu platformach VOD w Polsce, więc można go obejrzeć praktycznie o każdej porze.

Film ten znajdziesz m.in. na Netflix, HBO GO, Playerze, Ipli czy Rakuten. Wystarczy wykupić dostęp do jednej z tych platform, by móc uruchomić seans tej produkcji. Dodatkowo, wiele serwisów udostępnia Zanim się Pojawiłeś zupełnie za darmo i bez rejestracji.

Dzięki temu możesz obejrzeć ten obraz ze swoją drugą połówką, przyjaciółmi lub solo - kiedy tylko masz ochotę. Z pewnością będzie to bardzo przyjemnie spędzony czas z poruszającą, mądrą i wciągającą historią w tle.

Kim jest główny bohater filmu Zanim się Pojawiłeś?

Głównym bohaterem filmu Zanim się Pojawiłeś jest Will Traynor, grany przez Sama Claflina. Jest on przystojnym, inteligentym i błyskotliwym młodym mężczyzną z bogatej rodziny, który po wypadku samochodowym został sparaliżowany.

Z powodu paraliżu Will popadł w głęboką depresję i stracił radość życia. Zdaniem jego rodziców pomóc może mu jedynie opieka asystentki. Zostaje nią Louise Clark, prosta dziewczyna, która stopniowo zmienia życie Willa.

Początkowo mężczyzna jest rozgoryczony, opryskliwy i sceptyczny. Jednak urocza osobowość Louisy powoli zaczyna do niego docierać i zmieniać jego postrzeganie świata. Ta relacja odmieni oboje bohaterów.

Dlaczego warto obejrzeć film Zanim się Pojawiłeś?

Jest wiele powodów, dla których warto obejrzeć ten wzruszający dramat obyczajowy. Przede wszystkim, jest to po prostu świetny film z doskonałymi kreacjami aktorskimi głównych bohaterów.

Produkcja porusza ważne tematy jak niepełnosprawność, celebracja życia mimo problemów i siła miłości. Pokazuje także, jak z pozoru dwie zupełnie różne osoby mogą się uzupełniać i pomagać sobie nawzajem.

Film ma też piękną, choć smutną fabułę, która wzrusza i skłania do refleksji. Dodatkowo zawiera ciekawe life lessons i mądre cytaty, które można odnieść do własnego życia.

Ogólnie rzecz biorąc, Zanim się Pojawiłeś to produkcja, która porusza serce i umysł. Jeśli lubisz dobre kino z przesłaniem, koniecznie daj jej szansę.

Scenariusz i fabuła filmu Zanim się Pojawiłeś - o czym jest ten film?

Scenariusz do filmu Zanim się Pojawiłeś powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jojo Moyes. Akcja produkcji rozgrywa się współcześnie w Anglii.

Głównym bohaterem jest Will Traynor, przystojny i błyskotliwy młody mężczyzna, który po wypadku samochodowym został sparaliżowany. Popadł przez to w depresję i stracił radość życia.

Rodzice Willa zatrudniają Louisę Clark jako opiekunkę dla swojego syna. Dziewczyna stopniowo zmienia nastawienie mężczyzny do życia. Między bohaterami rodzi się uczucie.

Film porusza ważne tematy jak radzenie sobie z niepełnosprawnością, docenianie małych radości każdego dnia i siła miłości. Produkcja wzrusza i skłania do refleksji. Gorąco polecam!

Produkcja filmu Zanim się Pojawiłeś - budżet, lokacje, twórcy

Film Zanim się Pojawiłeś został wyprodukowany w 2016 roku przez wytwórnię New Line Cinema. Jego budżet wyniósł około 20 milionów dolarów.

Zdjęcia do produkcji realizowano głównie w Wielkiej Brytanii.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 11806
Udostępnij serial
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Zanim się Pojawiłeś jest dobry i daję mu 7.9 na 11806 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

Ms_Paulla

Zanim się Pojawiłeś to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Zanim się Pojawiłeś
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 50m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 50m. Gorąco polecam
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Zanim się Pojawiłeś , to przyjrzyj się ocenie 7.9. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Matek

Mocna ocena 7.9 sugeruje, że Zanim się Pojawiłeś to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.9, Zanim się Pojawiłeś udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.9 nie przekonuje Cię do obejrzenia Zanim się Pojawiłeś, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.