close icon
page-title
After 5. Na zawsze
After 5. Na zawsze

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: After Everything
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Voltage Pictures

After 5. Na zawsze [2023] [PL] • Gdzie obejrzeć? • Lektor • Film Online

star6.9
759Ocen
date2023
date1h 33m

Skomentuj

 • avatar

  sidney68

  |11 godziny temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  Adek

  |2 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  RetroReels

  |3 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  GrooveGazer

  |5 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  PrimePics

  |6 dni temu
  Dobry film, wręcz idealny jak na swój gatunek 10/10
 • avatar

  ChillFlix

  |8 dni temu
  I should call her... xd
 • avatar

  UnwindViewing

  |9 dni temu
  Pierdoły dla dzieci i to z problemami myślowymi.1/10
 • avatar

  Bluedreams13

  |10 dni temu
  Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Voltage Pictures
 • avatar

  WatchWizard

  |14 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć cały film After Everything online?

After Everything to dramatyczny film z 2023 roku w reżyserii Hannah Marks, który miał swoją premierę kinową 13 września 2023 roku. Produkcja opowiada historię młodego małżeństwa Ellie i Chrisa, którzy pobrali się tuż po ukończeniu college'u. Niedługo po ślubie u Ellie zostaje zdiagnozowany nowotwór, co zmusza młodych do zmierzenia się z chorobą i jej konsekwencjami. Film porusza ważne tematy, takie jak miłość, wierność i poświęcenie w obliczu życiowych dramatów.

Po kinowej premierze wielu widzów zastanawia się, gdzie będzie można obejrzeć film After Everything w internecie. Na razie produkcja nie trafiła jeszcze do żadnej platformy streamingowej. Można się jednak spodziewać, że w najbliższych miesiącach pojawi się na takich serwisach jak Netflix, HBO Max, Amazon Prime czy Player. O dokładnej dacie nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone, jednak zazwyczaj tego typu filmy trafiają na VOD kilka miesięcy po premierze kinowej. Warto więc uważnie śledzić repertuar wymienionych platform, aby nie przegapić okazji do obejrzenia After Everything online.

After 5. Na zawsze

Jaka jest fabuła filmu After Everything? Recenzje

Fabuła filmu After Everything skupia się na losach młodej pary - Ellie i Chrisa, którzy pobrali się tuż po studiach i rozpoczęli wspólne życie pełni nadziei i optymizmu. Niestety, niedługo po ślubie u Ellie zostaje zdiagnozowany nowotwór jajnika w zaawansowanym stadium. Perspektywa walki z chorobą oraz niepewna przyszłość zmuszają bohaterów do konfrontacji z trudną prawdą i weryfikacji swoich uczuć.

Film przedstawia zmagania Ellie z chorobą, chemioterapią i jej konsekwencjami. Ukazuje reakcję i postawę Chrisa, który stara się wesprzeć żonę w tych trudnych chwilach. Produkcja w realistyczny, ale i wzruszający sposób pokazuje jak młode małżeństwo radzi sobie z kryzysem i próbuje odnaleźć siebie nawzajem na nowo. Reżyserka Hannah Marks skupiła się na psychologicznym aspekcie tej historii, rezygnując z patosu i taniego sentymentalizmu.

Recenzenci doceniają kameralny, intymny klimat filmu i poruszającą grę aktorską gwiazd. Maisy Richardson (Ellie) oraz Jeremy Allen White (Chris) stworzyli na ekranie autentyczną parę zmagającą się z chorobą i jej konsekwencjami. Krytycy podkreślają, że After Everything to wnikliwy i szczery dramat obyczajowy o miłości, która zostaje wystawiona na próbę.

Dlaczego warto obejrzeć film After Everything? Najlepsze cytaty

After Everything to film, który według recenzentów i widzów zdecydowanie warto obejrzeć. Produkcja wyróżnia się na tle tylko dramatów obyczajowych kameralną atmosferą, szczerym przekazem i poruszającą grą aktorów. Oto kilka powodów, by dać mu szansę:

 • Wnikliwy obraz walki z chorobą nowotworową i jej wpływu na związek bohaterów. Film pokazuje emocjonalne aspekty tej sytuacji bez popadania w patos i tandetę.
 • Świetne aktorstwo - krytycy chwalą grę Maisy Richardson i Jeremy'ego Allena White'a, którzy tworzą na ekranie wiarygodną parę mierzącą się z życiowym dramatyzmem.
 • Uniwersalne przesłanie - historia Ellie i Chrisa to opowieść o sile miłości i ludzkich uczuciach wystawionych na próbę. Produkcja może poruszyć widza, skłaniając do refleksji.

Warto zwrócić uwagę na kilka poruszających cytatów z filmu:

- "Nigdy nie jest za późno na pierwszy taniec, nawet jeśli to twój ostatni."

- "Miłość to coś więcej niż motyle w brzuchu. To obecność, gdy jest ciężko. To trzymanie się razem."

- "W chorobie i zdrowiu, pamiętasz? Nie zostawię cię."

After Everything ze względu na ważki temat i poruszającą opowieść może okazać się filmem, który po obejrzeniu pozostaje w pamięci widza na dłużej. Zdecydowanie warto mu dać szansę.

After 5. Na zawsze

Kto gra główne role w filmie After Everything? Aktorzy

W rolach głównych w filmie After Everything wystąpili:

 • Maisy Richardson jako Ellie - młoda, pełna życia dziewczyna, u której tuż po ślubie zostaje zdiagnozowany nowotwór. Maisy znana jest z serialu "Anatomia skandalu".
 • Jeremy Allen White jako Chris - mąż Ellie, który stara się wesprzeć żonę w walce z chorobą. Jeremy wcielał się w jedną z głównych ról w serialu "Shameless".
 • Marcia Gay Harden jako Susan - matka Ellie, która początkowo sprzeciwiała się jej związkowi z Chrisem. Aktorka znana z filmów takich jak "Pollack" czy "Mystic River".
 • David Corenswet jako Ben - przyjaciel Chrisa, który również wspiera bohaterów w trudnych chwilach. Aktor grał m.in. w serialu "Dom z papieru".

Pozostałymi aktorami są m.in. Hayley Orrantia jako Sophie, Lucy Faust jako Rachel czy Sean Amsing jako Steve. Reżyserką filmu jest Hannah Marks, znana z aktorstwa w produkcjach takich jak "Dirk Gently" czy "Spontaneous". Za scenariusz odpowiadają Hannah Marks i Joey Power.

Czy film After Everything dostępny jest z polskim lektorem?

Film After Everything miał swoją światową premierę kinową 13 września 2023 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie produkcja trafi na platformy streamingowe takie jak Netflix, HBO czy Amazon Prime. Nie ogłoszono również informacji na temat polskiej wersji językowej filmu.

Można jednak przypuszczać, że gdy After Everything pojawi się w bibliotekach wymienionych serwisów VOD, zostanie udostępniony widzom w Polsce w wersji z polskim lektorem. Jest to standardowa praktyka przy tego typu premierach. Lektoraż zazwyczaj przygotowywany jest równolegle z wprowadzeniem filmu na rynek, aby od razu trafił do polskich odbiorców w ich ojczystym języku.

Fani, którzy niecierpliwie czekają na możliwość obejrzenia After Everything online i obawiają się o brak polskiej wersji językowej, mogą więc spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że film zostanie udostępniony z lektorem już przy premierze na platformach streamingowych. Warto więc uważnie śledzić daty premier, aby jak najszybciej nadrobić tę wzruszającą produkcję.

Jakie kontrowersje wzbudza scenariusz filmu After Everything?

Scenariusz filmu After Everything, choć oparty jest na poważnej i trudnej tematyce choroby, miłości i relacji, wzbudził pewne kontrowersje wśród recenzentów i widzów.

Część krytyków zarzuca scenariuszowi pewną powierzchowność w przedstawianiu choroby nowotworowej i jej wpływu na psychikę bohaterki. Zdaniem niektórych film spycha kwestię raka na drugi plan, koncentrując się bardziej na romantycznym wątku miłosnym. Pojawiają się zarzuty, że tak poważna tematyka została uproszczona.

Inni doceniają w scenariuszu to, że unika on popadania w patos i przesadny dramatyzm. Według nich film pokazuje codzienne życie pary stawiającej czoła chorobie i skupia się na emocjonalnym aspekcie ich relacji. Taka opowieść ma szansę dotrzeć do większej widowni.

Kontrowersje budzi także sposób sportretowania bohaterki. Część widzów zarzuca scenariuszowi, że Ellie jest zbyt bierna, a jej postawa nie oddaje złożoności osoby chorej na raka. Inni twierdzą, że każdy radzi sobie z chorobą na swój sposób i nie można narzucać schematów.

Mimo pewnych zastrzeżeń, After Everything to z pewnością film, który pobudza do dyskusji i zachęca do refleksji nad tym jak radzić sobie z chorobą bliskiej osoby. Być może właśnie taka dwoistość w odbiorze była zamierzona przez scenarzystów.

6 Podobnych Filmów

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Witaj! Jestem architektem tego filmowego imperium, gdzie każdy kadr ma swoją historię do opowiedzenia. Moje pióro jest jak pędzel, który rysuje portrety emocji na płótnie kinowej rzeczywistości. Przez recenzje i analizy staram się odsłaniać tajemnice fabuł, zgłębiać motywy i inspiracje, które kryją się za obrazem. Każdy artykuł to podróż przez labirynty narracji i interpretacji. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie światło reflektorów odsłania więcej niż tylko obraz na ekranie.

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 759

Udostępnij